Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinglik, ti is vagytok úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik, ti is vagytok úgy, hogy nem akartok járni senkivel, mert jól érzitek magatokat egyedül? 25/L

Figyelt kérdés

A családom állandóan nyaggat, hogy mikor ismerkedek már meg valakivel, és megyek férjhez. Anyum unokázni akar, és a nagyanyám is mondogatja, hogy az ismerőseinek az unokái már mind házas, családos... Nem értik meg, hogy nekem jó egyedül.

Ti is élvezitek a szingli életet? Van itt olyan, aki hozzám hasonlóan nem akar összejönni senkivel? Úgy érzem egy fiú csak teher lenne. Magamra akarok koncentrálni.



2022. dec. 13. 18:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
30%

Én pont fordítva vagyok.

Én már lassan a szingliséget szégyellem, és kellemetlennek tartom.

Szinte bármit megadnék azért, hogy valakivel elköteleződjek, mert az egy nagyon csodálatos dolog.

Nincs annál szebb a világon.

Egy férfi életében a legjobb dolog ami történhet vele, ha egy nővel összekötheti az életét.

Sajnos ehhez ma már csodára van szükség, mert ők a világegyetem KIRÁLYNŐJEI. Ők diktálják ma a társkeresést.

56F.

2022. dec. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, utolsó...🙈🙈🙈 írom ezt nőként.
2022. dec. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

Mi a problémád 12- es. ????

Még szerencse, hogy leírtad, hogy nő vagy, mert így naggyából értem a dolgot.

Tudod te, hogy mennyire kegyetlenül szar nő nélkül élni????

Tudod te, hogy mennyire fos állapot, hogy nem köteleződhezsz el senkivel???

Tudod te, hogy mennyire kellemetlen dolog az, hogy nem költhetsz senkire?????


Na ugye, hogy nemtudod. Azért nem, mert te NŐ vagy. Te vagy a nagybetűs Ő. Illetve a NŐ.

Ezért, természetesen nem haragszom rád.

Én sem tudom, hogy milyen érzés szingli nőnek lenni, te sem tudod, hogy milyen érzés szingli férfinek lenni.

De van egy jó hírem. Elmondom.

ISZONYATOSAN MOCSKOSUL SZAR!!

Sajnos a társkeresés teljesen átcsúszott a ti kis kezeitekbe.

Akit kiválasztotok, abból királyfi lesz, és megkapja az örök életre szóló boldogságot.

11#

2022. dec. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
62%
56 éves korodig nem derült ki számodra, hogy a társkeresés mindig a nők kezében volt?
2022. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
13, sajnállak, borzasztó beteg világképed van.
2022. dec. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
65%
Hát ha nem is így ahogy az 56 éves úriember, de nőként én is úgy vagyok vele, hogy nem szeretek szingli lenni. Egy ideig persze jó, főleg, ha toxikus kapcsolatból lépek ki, illetve 18 évesen imádtam, mert akkor még sokst buliztam, pasiztam, örültem a sok szabadidőnek. De felnőttként, amikor már lassan gyereket is szeretnék, a barátaimnak van élete és nem érnek rá velem talizni gyakran, a bulikat meg már én nem szeretem, nem ismerkedek meg gyakran új emberekkel... Hát elég szar volt. Már kapcsolatban vagyok. Én próbáltam amúgy adni magam előtt is, hogy nincs szükségem férfira, nem vagyok én kapcsolatfüggő (az mondjuk talán nem is, mert nekem nem mindegy, kivel jövök össze), a szingliség fun. De amikor egyszerűen üvölteni tudnék attól, hogy már napok óta nem szóltak hozzám, meg semmi dolgom az ég világon munka után, meg nincs aki megölel megcsókol... Szerintem ez nagyon nem jó.
2022. dec. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
65%

Azert vagyok egyedul mert nem akarok nyugot venni a nyakamba

F

2022. dec. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

14.

De sajnos rájöttem, de valahogy most ez a mai világban mégjobban kicsúcsosodott, és megvilágosodott előttem.

Na meg ugye az életkor miatt is van ez, mert fiatalabbon azért kicsit jobb a helyzet.

17.

Nyűgöt semmiképp. Ezzel egyetértek. Olyan már volt nekem is. Viszont. Ha valakivel jól elvagy, szetetsz vele lenni, jól érzed magad, akkor az csodálatos tud lenni.

Egy ilyen nő nem nyűg, hanem maga a mennyország.

15.

Nem vagyok beteg egyálltalán, csak merek őszinte lenni.

Lehetetlen ma egy nővel megismerkedni hidd el. Szinte lehetetlen. Csak akkor megy ez, ha majdnem tökéletes vagy, hibátlan, és szép.

Persze nem haragszom rád, mert valószinüleg te boldog párkapcsolatban élsz, és akkor honnan is tudnád ezt.

Az, hogy a melóhelyeden buknának rád a nők, ha nem lennél foglalt, az meg azért van, mert szép vagy.

Zéró túlsúly, zéró pocak, dús haj, kidolgozott izmos fölsőtest.

Ha ilyen vagy, akkor hidd el nincs gond.

13#

2022. dec. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
71%

Pont a kérdés maga a fogalom definíciója.

„ti is vagytok úgy, hogy nem akartok járni senkivel, mert jól érzitek magatokat egyedül?”


Egyébként rengeteg ember van aki leszarja a párkapcsolatokat meg a gyerekezést. Csak ezt ma Magyarországon nem igazán lehet felvállalni mert az irigy emberek kikaparják a szemed.


Én is munkahelyen rengeteg személyeskedést kaptam már. Mindezt miért ? Mert én magamat tartom el, a saját házamban lakom. És jó sok emberrel ellentétben van időm, pénzem.


Nincs a nyakamon 2-3-5 gyerek. Munka után simán alszom 10-12 órákat mert senki sem zavar.

Ha meg jön egy párkapcsolat megmondom, hogy elnézést erre nekem nincs időm azt cső. Hogy meg mér az meg nem rád tartozik.


Ma is délután 3-kor keltem elmentem bevásárolni és ennyi. Szépen nyugiban van idő mindenre nem kell megszakadjak. Meg arra költöm a pénzem amire akarom.

És ez nekem jó és igy is fog maradni.


35 F

2022. dec. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

Ez igen 19.- es.

Ezt aztán nevezem. 10-12 órát aludni???

A túl alvás ugyanolyan egészségtelen, mint a kevés alvás.

Elballagtál bevásárolni? Ez is nagyon jó. Csak mi értelme a finom falatoknak, ha nincs kivel megosztani. ???

Én is egyedűl vagyok sajnos, de semmi pucc parádét nem csinálok Karácsonykor sem.

Eszek egy darab kolbászt, oszt annyi.

Tudok főzni, de minek, ha partner nélkül úgyis ízetlen lesz minden.

Minek csináljak pucc parádét.?

Partner nélkül a karácsony ugyanolyan nap, mint bármelyik másik.

Egy hatalmas nagy szutyok.

Persze ha te így döntőttél, akkor legyen így, ha így is jól érzed magad, akkor ez így van jól.

2022. dec. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!