Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinglik, ti is vagytok úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik, ti is vagytok úgy, hogy nem akartok járni senkivel, mert jól érzitek magatokat egyedül? 25/L

Figyelt kérdés

A családom állandóan nyaggat, hogy mikor ismerkedek már meg valakivel, és megyek férjhez. Anyum unokázni akar, és a nagyanyám is mondogatja, hogy az ismerőseinek az unokái már mind házas, családos... Nem értik meg, hogy nekem jó egyedül.

Ti is élvezitek a szingli életet? Van itt olyan, aki hozzám hasonlóan nem akar összejönni senkivel? Úgy érzem egy fiú csak teher lenne. Magamra akarok koncentrálni.



2022. dec. 13. 18:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
74%
Én akkor aludtam 10 órát, amikor szar volt az életem. :D Ennyit igényeltem, hogy ne kelljen sokat ébren maradni. Persze szingli voltam.
2022. dec. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
70%

Attól még, hogy te nem tudsz értelmet találni az életben ha egyedül vagy, másnak meg lehet jó élete.


Szerintem amit te leírtál, sokkal szomorúbb mint az, ha valaki 10 órát alszik és így érzi jól magát.

2022. dec. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Te figyelj 20 nem mint ha közöd lenne az életemhez.

Azért mert én egyedül lakom attól még karácsonyozni átjön a tesóm meg az anyám.

Egyébként ha gondolod próbáld ki nyugodtan hogy milyen az életed amikor 4 gyereket kell eltartanod.

Nincs egy perc nyugtod sem és alszol napi 4 órát.

Meg kb havi 1.000 ft-d marad magadra. Tessék.


Azok aki ebben vannak benne kb az iroda 90%-a gyógyszer függők, idegbetegek, láncdohányosok.

Az Egis meg a Pall Mall köszönik. Úgy nyelik a Alprazolám-okat mint kacsa a nokedlit. De jó nekik.

A bölcs ember a más példáján tanul tudod.

2022. dec. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
49%

Na figyelj már 23- aska.

Képzeld el, hogy én éltem 17 évet házasságban, aztán elváltunk, és voltam szintén 17 évet kapcsolatban házasság nélkül.

Úgyhogy nagyon jól tudom miről van szó.

De mégis. Mégis azt vallom, hogy a párkapcsokat nem rosz dolog.

Én sajnos mindkét kapcsolatomat elhibáztam, mert egyikkel sem éreztem magam igazán jól, egyik sem volt, / ahogy mondani szokták/ az esetem.

De ha olyan mellett van az ember, akivel megvan a szikra, akkvel jól érzed magad, akkor az tud nagyon jó lenni.


Csakhát tudon én. Ezt nagyon nehéz megtalálni. Én ne tudnám? 2 éve ezen dolgozom, de nagyon nehéz.

Azzal viszont egyetértek, mert most már én is tudom, hogy rossz kapcsolatnál a szingliség is jobb.

2022. dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

„én éltem 17 évet házasságban, aztán elváltunk,”


„mindkét kapcsolatomat elhibáztam, mert egyikkel sem éreztem magam igazán jól,”


Köszönöm nincs több kérdésem.

Majd oda rakom ezt is a 100+-adik de neked mért nincs kapcsolatod rész mellé.


Na szia, és több hsz-t nem írok.

2022. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!