Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Minden esetben azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Minden esetben azért nézitek a férfit mert tetszik nektek? Vagy mi annak az oka?

Figyelt kérdés
Átlagos emberről van szó. Az öltözködésben sincsen semmi fura. Azarc is átlagos.

2023. jan. 17. 12:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Átlagos fickót nem igazán néznek meg.
2023. jan. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

Ezer oka lehet. Néhány:

- van rajta vagy a viselkedésében valami számomrra furcs, érdekes

- hasonlít vagy emlékeztet valakire

- elbambultam

- megpróbálom kitalálni, képes lenne-e incel kérdéseket kiírni gyk-ra

- így néz ki egy nőgyűlölő, amúyg "jó fiú" incel?

- Néha meg csak random megpróválom elképzelni, ki lehet, hogy élhet.

2023. jan. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1 Átlagost nem néznek meg?
2023. jan. 17. 13:10
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Nem. Max azért amiért a #2es is írta.
2023. jan. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

Vagy mert valami fura rajta vagy emlékeztet színészre, ismerősömre vagy csak szimplán bambulok.


Don't be flattered

2023. jan. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem
2023. jan. 17. 13:33
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Itt vannak a konkrét válaszok eddig mindenki leírta, de nem hiszed el senkinek. Akkor minek írod ki a kérdésedet? Azt a választ szeretnéd kapni ugye, hogy “jaj mert nem is vagy átlagos biztosan valami jóképű pasi vagy csak kevés az önbizalmad és alul értékeled magad”. Tuti ez lenne ennek a kérdésnek a lényege..
2023. jan. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Az átlagos pasikkal sincs semmi baj, megnézem őket is. Néha csak bámulok ki a fejemből.
2023. jan. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Na most ezt ne értem.


Az átlagost nem néztek meg azt átlag alatti meg megnézitek? Ez most hogyan van?

2023. jan. 17. 14:39
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak ha elbambulok akkor nézek valakit úgy, hogy azt "nézésnek" veheti de nem az. Akit tényleg "nézek" és összenézünk arra egy picit rá is mosolygok olyankor így tudhatja, hogy tényleg "néztem" nem csak bambultam.
2023. jan. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!