Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 8 hónapos terhes vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónapos terhes vagyok. Saját lakàsban élek, a párom nálam lakott. Tudta a bankkártyàmhoz a PIN kódot, ne menjünk bele, mennyire vagyok buta. Egy nap levette róla majdnem az összes megtakarításom… Most itt állok pénz nélkül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretné, ha az ő nevét viselné a gyerek és együtt maradnánk. Én nem tudok ránézni sem.
2023. febr. 10. 16:09
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:
Itt már nem csak a pénzről van szó. Apás szülést terveztünk. A nevére akarja venni. Mit tegyek?
2023. febr. 10. 16:28
 12/58 anonim ***** válasza:
96%
Jelentsd fel...mit tennél mégis a pénz nélkül...
2023. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
89%

Ez konkrétan bűncselekmény. Én azt javasolnám, elsőkörben keresd fel a NANE segélyvonalat, ők rendelkeznek a megfelelő tudással és támogató szolgáltatással.


[link]

2023. febr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon okos nő vagy, hogy ilyennek szülsz. Gratulálunk!


És biztos , hogy volt előjele.


NAGYON megérdemled a sorsod. Csak a kicsi nem.

2023. febr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
70%
Ha ennyi eszed van.... És egy ilyennek még gyereket is szülsz.. bravo. Ezután még rosszabb helyzetben leszel.
2023. febr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
95%
Nem teljesen értem, miért az apás szülés a legnagyobb problémád, amikor ott ragadtál pénz nélkül. Pelenka miből lesz?
2023. febr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
98%

Első körben húzd meg a határaidat. Nem teheti meg, hogy elveszi a pénzed. Vagy visszaadja vagy jelentsd fel.


Második körben rakd ki.


Aztán meglátod, hogy hogyan reagál. Egy ilyen korlátozó baromnál már azzal is jobban jársz, ha nincs apa. Akkor nem apás szülés lesz, hanem nagyis szülés.


Jah és a családomat felhívnám. Meg az ő anyukáját is felhívnám, hogy ugyan a párod most kirabolt és megfenyegetett, úgyhogy rá valószínűleg távoltartásit fogsz kérni, de őket nem szeretnéd elszakítani az unokájuktól, úgyhogy majd egyeztessetek, hogy szeretnék-e látni.

2023. febr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
95%
Jelentsd fel. Igaz a pénzt már nem látod viszont. Kicsit olyan ez, mint feljelenteni a biciklitolvaj céket. Elkapják, de a bicajodnak annyi. Ha okos, már eltapsolta valami olyan módon, hogy vissza ne szerezhesd.
2023. febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
95%
Srácok... Péntek délután van. Csak jelzem. Nem minden kérdés valós ám...
2023. febr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
92%

19.


Sajnos a kérdések kb. háromnegyede nem igazi.

2023. febr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!