Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 8 hónapos terhes vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónapos terhes vagyok. Saját lakàsban élek, a párom nálam lakott. Tudta a bankkártyàmhoz a PIN kódot, ne menjünk bele, mennyire vagyok buta. Egy nap levette róla majdnem az összes megtakarításom… Most itt állok pénz nélkül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretné, ha az ő nevét viselné a gyerek és együtt maradnánk. Én nem tudok ránézni sem.
2023. febr. 10. 16:09
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
96%
Mire jó valakinek kamukérdésekkel szórakozni?
2023. febr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
77%
Ha automatából vette le, akkor ott általában van napi limit. Szóval nem lehet olyan sok pénzről szó
2023. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
83%

21.


Jó kérdés, de ismertem sorozatkérdezőt az oldalról személyesen. Ráadásul nőt. Ő azzal magyarázta, hogy unatkozik.

2023. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
97%

9

Ha ugy jelenti be, hogy eltunt a kartyaja es a penze, de o nem tud semmit, visszanezik az uccso felvetelt a levevesrol es kb 10 perc alatt kideritik, hogy a csaj parja az. Utana nyilvan mind a kettot kikerdezik, de Juci es Peti a Havannarol nyilvan nem profi kamusok, akik ne buknanak le, es utana megbuntetik a csajt is :D


Nyilvan ha valoban elhagyod a kartyad, akkor oke, de ilyen helyzetben konkret ember ellen kell feljelentest tenni.

2023. febr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
92%

Te most hülye vagy? Ha nem a pénz a lényeg, akkor miért arról kérdezel?

A többi miért lényeges? Maradjunk vele helyetted, vagy mit szeretnél? Nyilván, nem kell vele maradnod, senkit nem érdekel, ő mit szeretne. A gyereket még nem tudja a nevére venni, ha nem vagytok házasok, hisz egyszerűen nem viszel apasági nyilatkozatot a szülésre. Őt se kell magaddal vinni, senki nem kötelez rá. Majd indít apaságit, ha akar, utana a nevére veheti.

Amugy tuti kamu. Csak a lényeget nem írtad le. Mekkora összegről van szó? Mit csinált a pénzzel? Legközelebb jobban dolgozd ki a sztorit.

2023. febr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
87%

Tegyél a rendőrségen feljelentést.

A bankkártyát egy perc alatt le lehet tiltani. Új pint is lehet kérni.

2023. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 A kérdező kommentje:
Nem egyértelműen tettem fel a kérdést. Ő ragaszkodik a gyerekhez, én nem akarom. Milyen jogaim vannak neki és nekem ezek után? Nagyszülő az én oldalamról nincs, de szülni lehet egyedül is, nem ez a legnagyobb gondom, hanem hogy ő nem akarja elengedni a gyerekét. Ilyen ember nevén legyen a gyerek? Ilyen ember akarjon láthatásra jönni? Igen, nem voltam okos, de bíztam benne. Előjele annyi volt, hogy neki sosem volt pénze a hónap végén, az én lakásomban éltünk már jó ideje, a kiadásokat felosztottuk, de addig sosem húzott le, boldogok voltunk, igazából a barátnők, akiknek elmondtam, egytől-egyik meglepődtek, nem gondolták róla, a kicsit is terveztük.
2023. febr. 10. 16:56
 28/58 anonim ***** válasza:
89%

Hogyha te nem akartál gyereket, miért vártál 8 hónapig? Miért nem használtál óvszert, tablettát, avagy miért nem mentél abortuszra?


Ha a barátod engedély nélkül elvette a bankkártyát és pénzt vett fel, ellopta a pénzed, miért nem jelented fel a rendőrségen?


Hogyha régóta rossz a kapcsolat és sosincs pénze, miért él még mindig a lakásodban? Miért nem rakod ki, ha pedig nem hajlandó elmenni, miért nem cserélsz zárat, kéred meg barátaid segítsenek, avagy jelented fel?


Miért nem cselekszel panaszkodás helyett? Kommentben is javasoltak több segélyvonalat, miért ignorálod? Milyen segítségre van szükséged?

2023. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
92%

Rendőrség!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mert ez lopás

2023. febr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
87%
"Neki sosem volt pénze a hónap végén" . És ilyennel tervez valaki közös gyereket.... tuti kamu.
2023. febr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!