Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 8 hónapos terhes vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónapos terhes vagyok. Saját lakàsban élek, a párom nálam lakott. Tudta a bankkártyàmhoz a PIN kódot, ne menjünk bele, mennyire vagyok buta. Egy nap levette róla majdnem az összes megtakarításom… Most itt állok pénz nélkül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretné, ha az ő nevét viselné a gyerek és együtt maradnánk. Én nem tudok ránézni sem.
2023. febr. 10. 16:09
1 2 3 4 5 6
 51/58 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm annak, aki azt írta, hogy miért menne el… Mert én be vagyok szűkülve és kétségbe vagyok esve, csak azt hajtogattam magamnak, hogy én nem élnék ezek után senkivel, nem néznék senki szemébe, de én nem ő vagyok. Sajnos számolnom kell azzal is, hogy a CSED-ből is lopna, vagy már nem tudom, mit gondoljak.
2023. febr. 10. 17:56
 52/58 anonim ***** válasza:
96%
#47-es már szinte minden kártyán napi limit van. Az enyémen pl 150e/nap. Éppen ezért biztonsági okokból. Akinél korlátlan az tényleg jó hülye. Sőt aki megadja a pin kódját is. De konkrétan én leszarom hogy ez kamu e vagy sem mert az itt lévő kérdések nagyrészt mint kamuk. Meg amúgy sem számít. Egy ilyen kérdés alatt növekszik a látogatók száma, villoghat a reklám (már akinek) a reklám pedig bevételt jelent. Szóval erről ennyit.
2023. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 Mathus ***** válasza:
71%

bocsánat, azokhoz NEM lehet bankkártyával hozzáférni.

a kp felvét limitet jórégóta nem lehet ATM-el módosítani, push-up üzeneteket és/vagy sms-t mindig kap a számlatulajdonos. az nem életszerű, ha a napi kiadások/számlamozgas mellett vki nem vesz észre többszöri (6-10 alkalommal történő) kp felvétet.

2023. febr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
96%
Ha én a te helyedben lennék, akkor nem ide írogatnék ki kérdést, hanem azonnal mennék a bankba aztán feljelentést tenni. Utána meg kivágnám minden cuccát. Én egy ilyen emberrel nem lennék a továbbiakban együtt, viszont a gyerekéhez joga van sajnos, nem sajnos.
2023. febr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
96%
És ezekután ott lakik és egyútt vagytok? Ez most komoly? Dehogy szeret az az ember, aki terhesen meglop és röhög rajta. Tudod mit szeret? Hogy biztos lakhatást biztosítasz meg bevételt. Ha ezt most benyeled, legközelebb majd jön a pofon is ha megváltoztatod a kódod.
2023. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 lizzi77 ***** válasza:
94%
A rossz hír:a bankot nem fogja érdekelni, hogy a számla tulajdonos kinek "adja oda" a kártyáját, főleg a pin-kóddal együtt, hacsak be nem tudod bizonyítani, hogy kényszerített rá. Jó hír:legalább megtudtad,hogy milyen ember is valójában. Ha nem költötte el a pènzt, lehet, hogy elrejtette, vagy a saját számlájára be fizette. Nem vagy a meghatalmazottja, vagy társtulaj a számláján?mert akkor vissza veheted a pénzt. Ha ez nem járható, akkor fickó kidob, aztán pereljen az apaságért, neki kell állnia a költségeit, és gyerektartást kell fizetnie a továbbiakban. Vaaagy két izmos kidobóval kirázni belőle, hova tette a pénzt, ÈS utàna kidobni... nekem ez az utolsó lenne a legszimpatikusabb.
2023. febr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel,ha nem adja vissza a pénzt és változtasd meg a kódokat.
2023. febr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
100%

51

Ha nem rakod ki, es nem valtoztatod meg a pin kódod, es rejted el a bankkártyát, akkor igen, a CSEDet, GYEDet is elfogja venni. Ebben biztos lehetsz.

2023. febr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!