Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 8 hónapos terhes vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónapos terhes vagyok. Saját lakàsban élek, a párom nálam lakott. Tudta a bankkártyàmhoz a PIN kódot, ne menjünk bele, mennyire vagyok buta. Egy nap levette róla majdnem az összes megtakarításom… Most itt állok pénz nélkül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretné, ha az ő nevét viselné a gyerek és együtt maradnánk. Én nem tudok ránézni sem.
2023. febr. 10. 16:09
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
95%

"Ő ragaszkodik a gyerekhez, én nem akarom"

"A kicsit is terveztük"

A kérdező össze vissza beszél. Kamu

2023. febr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy kívülről nagyon egyértelműnek tűnik, de megtehetem a gyerekemmel, hogy elveszem tőle az apját? Kérheti ő szülés után a genetikai vizsgálatot, hogy a nevére vehesse? A pénz azért kisebb gond, mert a lakásom tehermentes, ha kell, a CSED-ből megélek, inkább a lelki része vágott földhöz.
2023. febr. 10. 17:06
 33/58 A kérdező kommentje:
Én azt nem akarom, hogy neki köze legyen a gyerekhez, nem a gyereket nem akarom. Bárcsak kamu lenne…
2023. febr. 10. 17:07
 34/58 anonim ***** válasza:
97%
Dehogynem latja a penzt. Valahol felvettek, ott van kamera, az automata rogzit mindent. Ha elitelik, akkor te kapod a gyereket. Viszont szerintem ez a pasas bantalmazo, bunozo hajlam. Engedd el a penzt. Dobd ki es adj neki lathatast. Ne kerj gyerektartast, hatha igy lekopik rolatok.
2023. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
100%
Kb mennyi pénzről van szó amúgy? Azért az sem mindegy hogy 50ezret, vagy 800ezret vett e le..
2023. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jelentsd fel. A gyerektartást meg igen is hajtsd be rajta. A gyerekhez meg joga van, erről nem Te döntesz hanem a bíróság majd.
2023. febr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
100%
31 Sajnos ezek az összevisszák inkább nem kamuk xDDDD Egy kamut ki kell tervelni, azt átgondolod. De aki összevissza magyaráz, az szimplán egy hótbuta ember, akiből pont kinéznéd az ilyen szitukat, mint ez :D
2023. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:
Majdnem 1,5 millióról, de nem kapok SMS-t, nem is tűnt fel rögtön, nem egyben intézte. Szokott lenni itthon kp is, nem mindenhova kártyával járkálok, és nem nézegettem folyton. És a durva hogy nem lelépett a pénzzel, hanem hazajön, mintha mi se történt volna, és úgy tesz, mintha én csinálnék ebből nagy ügyet. Terhes hormonok meg ilyen marhaságokat hallgatok, miközben ez nyilvánvalóan nem erről szól, csak manipulálni akar.
2023. febr. 10. 17:23
 39/58 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért lenne ostobaság alapvetően olyan embernek szülni, akinek nincs megtakarítása, ha nekem stabil hátterem volt. Én azt néztem, hogy szerettük egymást, boldogok voltunk, mindent megtett értem, nagyon várta a babát is. Nyilván már látom, hogy ez nem volt igaz, szépen átvert.
2023. febr. 10. 17:26
 40/58 anonim ***** válasza:
10%

De mi a francért vette le? Nem lehet hogy autót vesz és meglepetés akar lenni?


Csak mert fura hogy nem lépett le..



Neném járt így kb 10 éve, de ott a pasi utána úgy eltűnt min a kámfor..

2023. febr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!