Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 8 hónapos terhes vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónapos terhes vagyok. Saját lakàsban élek, a párom nálam lakott. Tudta a bankkártyàmhoz a PIN kódot, ne menjünk bele, mennyire vagyok buta. Egy nap levette róla majdnem az összes megtakarításom… Most itt állok pénz nélkül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretné, ha az ő nevét viselné a gyerek és együtt maradnánk. Én nem tudok ránézni sem.
2023. febr. 10. 16:09
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
94%
Rendőröket kérdezd inkább. Szia
2023. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 A kérdező kommentje:
Elképzelni sem tudom, miért nem lép le. Mindig nagyon vágytam családra, szerintem azt hiszi, a baba miatt szőnyeg alá söpröm. Azt hajtja csak, hogy ő szeret minket… Könnyebb lett volna, ha eltűnik az életünkből, így úgy érzem magam, mintha valami szar filmben lennék, mintha kb én őrültem volna meg.
2023. febr. 10. 17:30
 43/58 anonim ***** válasza:
91%

#40 Bántalmazó kapcsolat. Most neki lesz pénze, ha a kérdező megszorul, majd könyöröghet, hogy kapjon pelenkára pénzt.


A kérdezőnek nincs családja, mostmár pénze sincs stb. Nekem valahogy az jön le, hogy szakítani is akart talán vagy a pasi nem érezte annyira nyeregben magát valamitől és így reagált.


Azt gondolom, hogyha minden megtakarításuk 1.5 millió forint, akkor megkérdezés nélkül nem veszem el “ajándékra”.

2023. febr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
89%

De miért neki kellene lelépnie? Te semmi rosszat nem csináltál, miért lépne le?


Rakd ki te, miután visszaadta a pénzed.

2023. febr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
78%
1,5 milla automatàból? Peeersze. Picit jobban dolgozd ki a következő kamut. Ez most elég gyenge lett.
2023. febr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is kamu
2023. febr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
32%
#45 200db bankjegyet tudsz egyszerre kivenni egy automatából, azaz maximum 4 milliót
2023. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
95%

Kérdezd meg a rendőrséget mit tehetsz. Meg én a helyedben biztos megnézném neten hogy ugyan mikor es hova lett a pénzem. (Otp-nek van erre a direktnet, nemtudom más banknak van e hasonló).


A gyerek meg... Lehet az apja persze, a havi kötelező minimum gyerektartast ugy hallottam felemelték 30-rol 60 ezerre. Szerencsejere a láthatást is biztositanod kell, óvodás koráig heti 2 óra nálad.


Szülni meg mehetsz barkivel; anyukaddal, nővereddel, baratnőddel, mindegy. Apukanak majd küldesz egy képet a születési adatokkal.

2023. febr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
93%
A pin kódodat meg remélem azóta megváltoztattad…
2023. febr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 Mathus ***** válasza:
0%
a MEGTAKARÍTÁSOK nem az emberek folyószámláján pihennek. (azokhoz lehet bankkártyával hozzáférni).
2023. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!