Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit gondoltok azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok azokról a férfiakról akik nem adják fel az udvarlást?

Figyelt kérdés
Visszautasítjátok a közeledését, de ő akkor se adja fel, és idővel tovább próbálkozik hátha sikerrel jár. Dedikált mert ennyire tetszetek neki.

2023. márc. 24. 15:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
Nem érti azt, hogy nem? Feljelentést teszek. :D
2023. márc. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
71%
#1 ne tegyél feljelentést, mert azt is dedikálja.
2023. márc. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem érti,majd a párom megérteti vele.Amugy rühellem az ilyen nyomorultakat.
2023. márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%

Ha visszautasítom (természetesen udvariasan), és ennek ellenére ő pofátlanul nyomul, az vagy jelenti, hogy tiszteletlen, vagy nagyon meg akar ismerni/dugni.


Igazából mindegy is, mert ha nemet mondok, azt nem véletlenül teszem.

2023. márc. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Természetesen nem olyan nőről van szó akinek barátja van, hanem aki szingli. Miért baj ha egy férfi nem adja fel, kitartó, és bizonyítani akar nektek mert ennyire szimpatizál titeket, vagy szerelmes is belétek?
2023. márc. 24. 15:36
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akar tőled semmit.És csak megutáltatod magad.
2023. márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
A NEM az NEM és kész. Ha én valakit visszautasítok, azt nem viccből teszem, hanem okkal: nem akarok tőle semmit. Ha ő ennek ellenére is lohol utánam, az baromira nem szimpatikus, sőt! Ez egy bizonyos határ átlépése után zaklatás.
2023. márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak hogy megkedveljen? Mi a legjobb módszer? Nekem csak ő kell.
2023. márc. 24. 15:41
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon creepy.


Gondolom 20 körül lehetsz, bár mindegy is, mert ha nem kedvel a csaj, és nemet mond, azt el kell fogadnod.


Egyébként tökéletes zaklató alapanyag vagy 🥴😂

2023. márc. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy erőszakos, tolakodó és magasról lesz...ja a döntésemet és hogy én mit szeretnék... az meg nekem nem érdem, hogy mennyire áll rám fel a farka, ezért nem is imponál (merthogy nem szeret az, aki ennyire semmibe vesz, az 100%).
2023. márc. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!