Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit gondoltok azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok azokról a férfiakról akik nem adják fel az udvarlást?

Figyelt kérdés
Visszautasítjátok a közeledését, de ő akkor se adja fel, és idővel tovább próbálkozik hátha sikerrel jár. Dedikált mert ennyire tetszetek neki.

2023. márc. 24. 15:17
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha alapjában nem vonzódik hozzád, ami elég esélyes, akkor ezen se egy új parfüm, se egy új frizura nem fog változtatni. Azzal pedig, hogy képtelen vagy tiszteletben tartani a döntését és annak ellenére is rá akarsz nyomulni, hogy elutasított, max az ellenkezőjét fogod elérni annak, amit akarsz.

Igen, valóban megváltozhat a véleménye arról, hogy "nem jön be ez a pasi", arra hogy "mellé még egy hibbant zaklató is". Jó ötlet, legalább beigazolódik, hogy jól döntött, amikor elhajtott.


"Megpróbalok úgy tenni mintha nem tetszene, nem érdekelne, és a saját céljaimmal törődök"

Remek, ezzel a "csodálatos" módszerrel legalább békén hagyod szerencsétlent, ő meg vígan éli tovább az életét és le sem fogja tojni, hogy te állítólagosan miben mesterkedsz. Remélhetőleg megtalálja majd azt a srácot, akivel megvan a kölcsönös szimpátia és vonzalom, aztán azt is elfelejti, hogy valaha beszélt veled. :)

2023. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást... 😒 Nem mondta hogy nem jövök be neki. Nem indokolta meg hogy miért mondott nemet. Én remélem hogy csak rossz pillabatban kérdeztem meg, rossz napja lehetett, vagy csak mostanában nincs randizós kedvében. Igaz, nem mondta hogy máskor jó lenne, de az még nem jelenti azt hogy 1-2 hónap múlva nem fog igent mondani.
2023. márc. 24. 22:53
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszautasítás után ugyanúgy nyomulsz, az nem udvarlás, hanem ZAKLATÁS. Azt ilyet én minden platformon tiltani szoktam, és a való életben is mindent megteszek, hogy elkerüljem, még az utcán is átmegyek a túloldalra, ha meglátom. Ha ez se működne, akkor jöhet a rendőri feljelentés, de hála égnek eddig még nem jutottam el egyikkel sem.
2023. márc. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!