Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit gondoltok azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok azokról a férfiakról akik nem adják fel az udvarlást?

Figyelt kérdés
Visszautasítjátok a közeledését, de ő akkor se adja fel, és idővel tovább próbálkozik hátha sikerrel jár. Dedikált mert ennyire tetszetek neki.

2023. márc. 24. 15:17
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
94%
18: lehet, hogy olyan nincs, ami 100%-ig visszaadja, de olyan van, ami viszonylagosan hasonlót jelent. Ilyen pl. az elszánt, a rendíthetetletlen, a kitartó, az elkötelezett. Illetve ha nincs teljesen megfelelő szó rá, akkor sem az a megoldás, hogy sufnituning módon magyarítunk egy szót, és azt gondoljuk, hogy az megfelelő - ez inkább olyan benyomást kelt, mintha az illetőnek nem lenne szókincse vagy nem tudná, hogyan működik a nyelv.
2023. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj hogy nem szeretném elfogadni mert nekem ő az igazi. Egyszer utasított csak vissza, azóta nem mertem megpróbalni többször mert tartottam tőle hogy dühös lessz. Lehet először csak barátok kellene legyünk. Beszélgettem vele pár napig mielőtt randira hívtam, és így is visszautasított.
2023. márc. 24. 16:49
 23/33 anonim ***** válasza:
94%

Egyrészt a magyar nyelvben nem létezik a dedikált kifejezés olyan formában, amiben a kérdező használni akarta; teljesen mást jelent. Másrészt a magyar nyelv az egyik leggazdagabb nyelv ami a szókincset illeti - többet kellene olvasni ahelyett, hogy az egyik legegyszerűbb nyelvből, az angolból (helytelenül) magyarosítunk valamit. Igen, például az elkötelezett a megfelelője és teljesen jól átadja azt, amit az angol "dedicated" szóval fejeznénk ki.

Nincs semmi baj azzal, ha valaki jól beszél angolul (sőt, nagyon fontos az idegen nyelvek ismerete), de ha magyar az anyanyelvünk, akkor illene azt is helyesen használni.

#18 a logikáddal 10 év múlva kikopik a magyar nyelv, mert elfogadott lesz hálf inglisül beszélni. Te tudod a crásod bádi káuntját? Elég krindzs, nem? A hideg is ráz... 😬

2023. márc. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érezném, hogy tapintatlan és tolakodó. A nem az nem. Nyilván nem imponáló, ha valaki semmibe veszi a döntésemet és tovább eroszakolja rám magát.
2023. márc. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltetek pár alkalommal és te már tudod így kemény 19 évesen, hogy neked ő az igazi? Ugyan már. És olyan nincs, hogy nem akarod elfogadni! El KELL fogadnod, kész, mást egyszerűen NEM tehetsz. Elutasított, vedd tudomásul és hagyd békén.
2023. márc. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
22%

Ha minden nyelvet beszélsz, és egyik sem az anyanyelvet, akkor mondhatod, hogy a magyar a legkifejezőbb. Én ezt kajak bevettem kicsinek, mikor olyanok mondták, akik csak magyarul beszéltek, angolul alapszinten sem, úgy meg hát persze nehéz.


Én amúgy baromi sokszor szoktam gondolkozni, mielőtt írok ide, hogy létezik-e az a magyar szó, amit az angol helyett használni akarok. Sokszor inkább hagyom a francba, mert a magyarkodók belekötnek.

2023. márc. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Idegesítőnek gondolnám a srácot,ha nem képes felfogni,hogy nem szeretnék tőle semmit se.
2023. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Miben változzak meg hogy akarjon tőlem valamit?
2023. márc. 24. 21:39
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy nem érted meg.. Jó eséllyel a csaj NEM VONZÓDIK hozzád, nem jössz be neki, mint férfi, innentől teljesen mindegy mit csinálsz, a vonzalmat nem lehet kierőszakolni. A nem az nem, hagyd békén a lányt!
2023. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Én attól még megpróbalok megváltozni. Edzőterem, új frizura, egy jó parfum. Még egyszer nekifutok még. Annyira magávalragadó, aranyos lány. Ha feladom akkor biztos nem sikerül. Lehet hogy megváltozhat idővel a rólam alkotott véleménye. Az első benyonás nem biztos hogy a végső. Még nincs barátja szóval nem késő.


Megpróbalok úgy tenni mintha nem tetszene, nem érdekelne, és a saját céljaimmal törődök. Azt mondják a nők vonzódnak az ilyen fókuszált palikhoz.

2023. márc. 24. 21:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!