Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit gondoltok azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok azokról a férfiakról akik nem adják fel az udvarlást?

Figyelt kérdés
Visszautasítjátok a közeledését, de ő akkor se adja fel, és idővel tovább próbálkozik hátha sikerrel jár. Dedikált mert ennyire tetszetek neki.

2023. márc. 24. 15:17
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
19 vagyok. Olvastam olyat is hogyha kerülöm, és úgy teszek mintha nem érdekelne akkor talán felfigyel rám, és elkezd vonzódni hozzám. Szeretem, ez van.
2023. márc. 24. 15:53
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereted. Akkor nem magadra gondolnál, hogy neked mi a jó.
2023. márc. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Adom, kezdd el ignorálni.

Aztán majd rájössz, a csaj meg fellélegezhet.

2023. márc. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok, komolyan nem jön át az irónia? Mi az, hogy "dedikált" valaki?? Atyaég.
2023. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
14: ez van akkor, amikor ismer vki 5 angol szót, nem tudja a magyar megfelelőjét, mert ahhoz a magyar szókincse a béka popója alatt van, és azt hiszi, picit magyarítva eredeti formájában magyar szövegkörnyezetben is működik a szó ugyanazzal a jelentéssel, és mindenkinek értenie kell :D.
2023. márc. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem legyél kitartó, de csak az idődet vesztegeted. :D Instámon is és messengeren is van 2-3 ilyen kitartó férfi, akik már hónapok óta magukkal beszélgetnek. Amíg nem fajul odáig, hogy a munkahelyemre is eljössz vagy a házam előtt vársz, addig nem zavar végülis. :)
2023. márc. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Nekem fontos hogy ne tartson zaklatónak, de szeretném ha a baratnőm lenne. És mi az oka annak hogy egyik férfitól se akarsz semmit akik írnak? Hogyan érjem el hogy akarjon tőlem valamit?
2023. márc. 24. 16:39
 18/33 anonim ***** válasza:
69%
Mi lenne a magyar megfelelője a dedicatednek? Sztem nincs olyan, ami nagyon jól visszaadja. Magyarban is vannak olyan szavak, amik nem adják vissza az eredetit.
2023. márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
88%

17: ha tényleg szereted, elfogadod, hogy nem akar tőled semmit, és nem éred el erőltetve, hogy akarjon tőled valamit. Ha már többször visszautasított, nagyon kevés esélyed van, max. akkor van egy icipici esélyed (de az pici, és nagy valószínűséggel nem sikerül), ha bekerültök egy baráti társaságba, nem erőlteted a randizást / ismerkedést vele, hanem csak barátként elvavgytok, és megszereti a személyiséget... de erre alapozni is hiú ábránd.

El kell fogadni, hogy ez neked nem fog összejönni.

2023. márc. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Talán elkötelezett a megfelelője.
2023. márc. 24. 16:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!