Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy manapság az a srác, aki kedves és udvarias, nem úriember, henem szánalmas lúzer a lányok szemében?

Figyelt kérdés

Rendre olvasom itt az oldalon, hogy a lányok panaszkodnak a srácokra, hogy mekkora bunkók, a legelemibb illemszabályokat sem tartják be. De az már nem jut az eszükbe, hogy pont a lányok kényszerítik bele ebbe a viselkedésformába a srácoakt. Van egy ismerősöm, aki rendszeresen használ olyan kifejezéseket, hogy "sunáznám a fingóját" vagy "megszúrtam a mai libát".

Én elhúztam a számat, ő észrevette és rákérdezett. Megmondtam neki, hogy nem tetszik, erre ő: "a csajok azt szeretik, ha megmondják nekik a frankót!" Nekem ez nem menne.

A másik: minden srác csak a szexre megy. Ezt sok lány azzal érte el, hogy magasról tettek rá, ha egy fiú szerelmes volt beléjük. Az eredmény az elállatiasodás, mert ha visszautasítják a szexet, akkor jöhet a következő jelölt és akkor végül csak összejön valami. Az érzelmek pedig mellékesek lesznek.

Ha viszont erre van igény, akkor milyen alapon panaszkodik bárki is?


2010. okt. 7. 18:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
A baj az, h minden nő azt állítja az ilyen nőkről h ők csak egy kis részük a nőknek, de amúgy a nők nagy része aranyos, kedves, normális, magukkal az élen. A valóság meg az h minden nő olyan-amilyen... És ezt hadd ne részletezzem...
2010. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Nem állítom, hogy a többség olyan mint én. Mert tudom hogy nem. Nem is értelek titeket fiúkat, hogy szerethettek minket. Én ha fiú lennék tuti b*zi lennék... világ életemben fiúpárti voltam (tán ezért is vagyok kirívó), jelenleg is össz vissz 1 barátnőm van. Nem csípem a női természetet. Örülök, hogy a fiúkat szerethetem.

21/L

2010. okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen típusú csajhaverom. Pont 7végén beszélgettem vele erről, és azt volt a furcsa h ő is utálja a nőket. (Mármint a természetüket) Tuti jó barátnők lennétek. Jó h vannak még normális emberek. :)
2010. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező:

Igazad van,a nőknek tényleg ez jön be. Sajnos már nem tudnak határt szabni a rendes pasi és az "aranyos,nyalizós papucs" között. Nem tudom ez miért van, nem is érdekel. Volt már elég barátnőm,a legutolsó(egyben leghosszabb) pontosan azt értékelte hogy - akkor még - vadidegenként merek vele lelkizni,egyáltalán tudom hogy mi ez. Vele vége lett X okból,de jóban maradtunk. Ténylegesen jóban,nem pedig "jópofiságban". Azóta visszacsöppentem a "normál" világba és rohadtul lesz*rom a csajokat, így mindig vank körülöttem belőlük. Csak az ilyen nőneműlények, (nem pedig nők)hidegen hagynak. Már egy ideje nincs is barátnőm. Most komolyan, hol foglalkozzak egy olyan emberrel, akit az izgat, ha levegőnek nézem, néha meg "odadobok egy-egy csontot" hogy örüljön??


21/F

2010. okt. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Hát akkor én valami elmebeteg lány lehetek, mert a barátom mindig előreenged az ajtóban,kedves velem.nem mellékesen nagyon szeretem.ezzel szerintem semmi baj nincsen ha egy fiú udvarias.én nem szeretném ezt a sunáznám meg satöbbi beszédet.napiszaron elmegy de ha ilyet mondana a barátom nem örülnék,az első alkalommal rászólnék hogy ezt inkább ne..és nem a szex a lényeg..7 hónapja vagyunk együtt és még nem feküdtünk le.érdekes módon nagyon jól elvagyunk.
2010. okt. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Akkor a barátod vmi tenyérbemászóan aranyos cukkermukker kis mosolygós csillogós szépszemű fatökű papucs fiúcska lehet. Ez a másik kategória ami nagyon megy most...
2010. okt. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Engem akkor se bírtak a lányok, amikor tahó voltam. Észbekaptam, rendes kedves ember vagyok, mégse bírnak.

Amúgy elég sokszínűek, akik a tömegmédia hatásában vannak, azoknál most az a divat, hogy a tahók milyen menők. Aztán majd 20évesek lesznek, és utálni fognak mindenkit akivel eddig voltak, a normális pasik, akikkel meg el tudnák majd képzelni az életüket meg nem fogják őket akarni, mert tudják, hogy milyenek voltak.

2010. okt. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Hát igen ezt én is megtapasztaltam meg az ellenkezőjét is kérdező. De az ellenkezője aki az udvarias kedves fiukra bukik az volt kevesebb. Meglepő? nem hinném...mert ugyebár most megpróbálok női aggyal gondolkodni nem könnyű :)...ugye ha van egy nagy tahó pasas aki nem szégyelli kiemelni a testi adottságait is meg peckesen járnak a csajok ráizgulnak hogy azta de jó pasi mekkora f**a lehet :). Jó lesz vele a szex. :p aztán meg van a viszafogottabb aranyosabb intelligensebb srác ő meg majd jó lesz férjnek ha majd 35-40 éves lesz a lány meg 30-35. És majd a tahó pasi aki elhagyta természetesen, és időközben befigyelt egy kis baba, annak a gyerekét meg majd ez a aranyos kedves fickó majd felneveli. Na én ebből nem kérek. Nehogy már majd én neveljem fel a bunkó paraszt srác gyerekét...:(
2010. okt. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Igazad van, kedves 21.16-os

Én sem nevelném fel. Van ez a mondás, hogy a nőnek két férfi van az életében, az egyik, akivel megcsináltatja a gyerekét, a másik pedig, akivel felnevelteti. De mi persze szó nélkül belemegyünk, mert olyan hülyék vagyunk, legalábbis a mondás kitalálója szerint. Na, az ilyen nőket nem sajnálom, amikor gyerekes egyedülálló anyaként szembesülnek vele, milyen az, amikor senkinek sem kellenek.(a gyereküket persze igen)

2010. okt. 7. 21:44
 20/31 A kérdező kommentje:

21 éves lány!

Nagyon sajnálom, hogy nőként így vélekedsz a nemedről. Mert könnyű nekem férfiként véleményt mondani, de ha egy nőnemű teszi,akinek sokkal nehezebb, akkor ott tényleg baj van.

2010. okt. 7. 22:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!