Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy manapság az a srác, aki kedves és udvarias, nem úriember, henem szánalmas lúzer a lányok szemében?

Figyelt kérdés

Rendre olvasom itt az oldalon, hogy a lányok panaszkodnak a srácokra, hogy mekkora bunkók, a legelemibb illemszabályokat sem tartják be. De az már nem jut az eszükbe, hogy pont a lányok kényszerítik bele ebbe a viselkedésformába a srácoakt. Van egy ismerősöm, aki rendszeresen használ olyan kifejezéseket, hogy "sunáznám a fingóját" vagy "megszúrtam a mai libát".

Én elhúztam a számat, ő észrevette és rákérdezett. Megmondtam neki, hogy nem tetszik, erre ő: "a csajok azt szeretik, ha megmondják nekik a frankót!" Nekem ez nem menne.

A másik: minden srác csak a szexre megy. Ezt sok lány azzal érte el, hogy magasról tettek rá, ha egy fiú szerelmes volt beléjük. Az eredmény az elállatiasodás, mert ha visszautasítják a szexet, akkor jöhet a következő jelölt és akkor végül csak összejön valami. Az érzelmek pedig mellékesek lesznek.

Ha viszont erre van igény, akkor milyen alapon panaszkodik bárki is?


2010. okt. 7. 18:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, de szerencsére még vannak normális lányok:)
2010. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

A párom udvarias. Imádom. Nem járunk diszkóba, nem dohányzunk, nem iszunk. Megkérte a kezem, igent mondtam. Vele akarom leélni a életem.


Egy férfi nem attól férfi, hogy bunkó. A 14 éves, napiszaron felnőtt kislányok elhiszik hogy hatalmas bók a "szúrnám a fosóját".


Az érett, normális nők nem. Ha te nem találsz ilyet, az nem a nők hibája.

2010. okt. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

22.55-ös

Egy kicsivel előrébb írtam a csalódásaimról. Nem vagyok superman, nem láthatom, hogy kiben mi van legbelül.

2010. okt. 7. 22:59
 24/31 anonim válasza:
kedves kérdező megkérdezhetem hány éves vagy?
2010. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Ez nem csak ma van így. Kb úgy pár tízezer éve. :) Ha udvarias kedves vagy, az tetszik a nő tudatos énjének, de a tudattalan énjének azt szubkommunikálod h te egy rendes, kedves, gyenge pasi vagy, és elveszíted a kontrol szerepet, és ezzel a nő vonzalmát is. Ezért van az pl h a nők akkor is a bunkó, flegma, "rossz fiukkal" maradnak, ha nem tetszik nekik ahogy viselkedik. A kedves udvarias fiu pedig, akik rózsával várja az esőben megmarad a szemükben loosernek. Az ösztönös énük MINDÍG erősebb a tudatosnál. Tehét nem direkt viselkednek így, sőt azt se tudják miért van ez, mint ahogy egy pasi se tudja miért az a bizonyos nő tetszik neki... :)
2010. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mi a baj a kérdéseimmel, hogy rendre megkérdezik, hány éves vagyok. Egyébként harminc vagyok jelenleg.
2010. okt. 9. 22:08
 27/31 A kérdező kommentje:
Értem én, de most mondd már meg: Akkor minden férfi legyen egy kőbunkó, csak azért, hogy a nők felfigyeljenek rájuk? Nekem ez nem menne, volt már egyszer-kétszer, hogy megpróbáltam utánozni, de annyira erőltetett volt az egész, hogy inkább feladtam.
2010. okt. 10. 11:16
 28/31 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem ilyen egyszerű... A "rosszfiú" nem attól lesz az, mert bunkó a nővel. Nem ezért vonzó, mert bunkó. Ez kimondottam nem tetszik a nőnek. Ha beszélgetsz egy olyan nővel aki egy ilyen pasival jár, biztos h amiatt fog rinyálni h bunkó, megcsalja, stb... Ami miatt a pasi bejön neki az az, amit ezzel a nő "tudat alatti" énjének kommunikál. De ezt hosszú lenne bepötyögni, inkább idézek egy cikkből. Lehet h nevetségesnek fog tűnni, de ez van... Ha valaki megérti akkor jó, ha nem akkor az ő baja...


"Jófiú VS rosszfiú

Posted on 2010. szeptember 4. szombat by Jocky


Ez a dilemma többször merült fel diákjaim körében, mint a relativitás elmélet az egészen biztos. :) Mondhatom talán azt is, hogy a férfiak által a legkevésbé értett probléma. Mégis mi a baj azzal ha valaki jófiú? Miért nem lehetsz kedves egy nővel? Sok férfinak az az elképzelése, hogy egy nő csak akkor fogja szeretni ha le….. a fejét.


Ez azonban egy elég káros gondolkodás mód. Az igazi rosszfiú mellett ha jobban megnézed egy nő soha nem boldog. Éppen ezért rohan el a jófiúhoz és sírja ki magát a vállán. A probléma ott kezdődik, hogy a jófiú végighallgatja, és tanácsokat ad neki. Ezután a lány lehiggadva hazamegy és a rosszfiú karjaiba veti magát.


A megoldás a kettősségben keresendő. Persze tudom, hogy azt gondolod aki alapvetően jófiú az soha sem lehet egy igazi vér macho. Nincs is szükséged rá! Elegendő, hogy ha csak a képességeik egy részét veszed csak nagyító alá ami a lányban felébreszti a vonzalmat. Tehát a fő kérdés az, hogy miért is lelkesedik a legjobban egy nő?


Egy olyan férfira van szüksége akinek nélküle is tökéletes az élete. A legtöbb kedves fiúnak hiányzik egy társ – nem tökéletes az élete – és mindenképpen szeretne maga mellé valakit. És bárez tökéletesen normális sajnos ez az a gondolkodásmód amivel a nőket elriasztja magától.


Ha megnézel egy rosszfiút látod rajta, hogy szüksége volna a nőre? NEM! Egy rosszfiú nincsen rászorulva arra, hogy legyen mellette egy társ. Az ő élete a nő nélkül is tökéletes. A férfiak pedig ezt értik félre. Nem azt élvezi a nő, hogy a barátja nem foglalkozik vele, kutyába sem veszi, megcsalja, stb…., hanem azt, hogy egy olyan férfi van mellette akinek úgymond teljes az élete.


Éppen ezért hajlandó elviselni azokat a dolgokat is tőle, ami a legtöbb férfi számára érthetetlen.


* Mégis mit szeretsz benne amikor megcsal?

* Miért vagy vele, ha nem foglalkozik veled?

* Miért szereted, ha csak azért van veled, hogy meg…. téged?


Meg kell értened, hogy a nőnek erre nincsenek logikus magyarázatai. Ösztönösen vonzódik ugyanis az olyan férfihoz, aki érzelmileg független, és egész élettel rendelkezik.


Ez a gondolkodásmód viszont tanulható.


Nem kell tehát megcsalnod a barátnődet, hogy tiszteljen, nem kell megverned, és nem kell tárgyként kezelned.


Neked az életeden kell dolgoznod. Ha az életed ugyanis elég vonzó akkor a nő akar majd csatlakozni hozzád.


A nő azonban igényli azt, hogy akivel párkapcsolatban van, az kedves is tudjon lenni. Elvégre a párkapcsolat alapja az, hogy a felek szeretik egymást, nem pedig ölik egymást.


Azonban az nem teljesen igaz, hogy jófiúvá kell változnod és azzal tudod a lányt megtartani. Ez egy hatalmas tévedés. A lány azért szeretett beléd mert ilyen vagy, mégis miért szeretne továbbra is ha képes téged megváltoztatni?


A nők ösztönösen próbálnak meg átformálni téged arra, hogy alkalmas legyél a párkapcsolatra. De ha már alkalmassá váltál teljes mértékig akkor kidobnak egy olyan mondat kíséretében hogy: kialudt a tűz, vagy már nem érzem azt mint régen.


Ez természetes.


A nők aranyosnak tartják a kiscicákat „ de az aranyos nem elég” imádják viszont a vad oroszlánokat. A vad oroszlán azonban nem alkalmas párkapcsolatra ezért kiscicát csinálnak belőle, de paradox módon a kiscica már nem elég.


A nőt sokkal erőteljesebben irányítják az érzelmei minta férfiakat. Éppen ezért tűnhet úgy hogy olyan dolgokat csinálnak amik abszolút nem logikusak. Ez természetes hiszen a nő főként érzelmi, valamint ösztön lény.


Neked az arany középutat kell választanod. Jó, sőt szükséges, hogy néha kedves legyél a barátnőddel, de amint azt érzed, hogy megpróbál téged beidomítani – kiscicát csinálni belőled – jelezd felé, hogy számodra nem elfogadható ez a viselkedés.


Ha így teszel, képes leszel arra, hogy egyszerre legyél jó és rosszfiú. Ha nem sajátítod el ezt a fajta gondolkodás módot, akkor vagy sok nő fog kikosarazni, vagy rengetegszer fogod hallani életed folyamán azt hogy Legyünk csak barátok."


"

2010. okt. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Egy konzumidióta, materialista, és ostoba, külföldről importált mintákat követő társadalomban ne csodálkozzunk, ha nincs igény úriemberekre. Ne add fel! Ne keveredj azokkal, akik nem tudnak értékelni. A "rosszfiúk" meg egyszerűek. Sajnálni kell őket, mert nincs önálló jellemük, kiállásuk, ostoba elvárásoknak akarnak szolgalelkűen megfelelni. Ha nem vagy olyan közönséges, mint a köznapi átlag, az már tiszteletet ébreszt, hidd el nekem.
2012. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ami az elállatiasodást illeti, egy érdekes bejegyzés: [link]
2012. febr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!