Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Norcsa789 kérdése:

Az tényleg igaz hogy az igazán jó pasikért (a valódi 9-10/10 pasikért) marakodnak a nők, s ott már a nők versenyeznek inkább a férfiért?

Figyelt kérdés

Tehát ha egy ilyen férfival megérkezik mondjuk egy nő a társaságba, akkor bizony számolnia kell azzal hogy más nők is rávetik magukat a férfira.


Persze általában nem nyíltan de a nőknek megvannak a praktikáik annak jelzésére egy férfi felé hogy nyitott vagyok veled bármire.


A pasi csaja kimegy a mosdóba, erre egy másik nő váratlanul végigsimítja a pasi combját kacsintva egyet. Ez elég egyértelmű utalás arra hogy bármikor megdughatsz...


Szóval az ilyen pasikért már a nők marakodnak inkább egymással?


F/32


2023. ápr. 2. 10:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/91 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, szerintem nőként rosszul jár valaki, ha pasiért marakodik. Van tapasztalatom ilyesmiben, két nagyon jól kinéző pasi is volt a múltamban (az egyikkel jártam csak), akikkel testközelből figyelhettem meg a dolgokat. Mindkettő vonzó volt külsőleg, főleg a saját szubkultúra mércéi szerint, viszont mindkettő nagyon sekélyes volt, és tele olyan rossz tulajdonsággal, amik mellett a hosszú távú kapcsolat sírás és nyomor lett volna. Viszont volt mindkettőnek egy masszív rajongótábora csajokból, akik az összes rossz személyiségvonást hajlandóak voltak elnézni (vagy inkább észre se vették), csak ha a közelében lehettek, és csurrant-csöppent némi figyelem időnként. És elég gáz dolgokat is csináltak azok a csajok egymással, vagy az aktuális partnerrel szemben, ami megerősíti azokat a sztereotípiákat, hogy a nők versengenek egymással. Ez nem is az volt már, hanem rohadt gáz. És mindezt egy olyan pasi miatt, aki össze-vissza csalta a partnerét, vagy simán kihasználta a rajongást, hogy aztán soha ne adjon vissza semmit. Mindkettőt kizártam az életemből, a második azóta se érti miért nem jöttem vele össze, az első meg a pszichológusom gyanúja szerint vagy nárcisztikus vagy szociopata, de az biztos hogy sose lesz egészséges kapcsolata. De igen, ha járnak is valakivel, ha csak a pasi fölmegy egy szórakozóhelyen a mosdóba, az exe simán lesmárolja miközben az aktuális partnere lent ül (true story)
2023. ápr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!