Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Norcsa789 kérdése:

Az tényleg igaz hogy az igazán jó pasikért (a valódi 9-10/10 pasikért) marakodnak a nők, s ott már a nők versenyeznek inkább a férfiért?

Figyelt kérdés

Tehát ha egy ilyen férfival megérkezik mondjuk egy nő a társaságba, akkor bizony számolnia kell azzal hogy más nők is rávetik magukat a férfira.


Persze általában nem nyíltan de a nőknek megvannak a praktikáik annak jelzésére egy férfi felé hogy nyitott vagyok veled bármire.


A pasi csaja kimegy a mosdóba, erre egy másik nő váratlanul végigsimítja a pasi combját kacsintva egyet. Ez elég egyértelmű utalás arra hogy bármikor megdughatsz...


Szóval az ilyen pasikért már a nők marakodnak inkább egymással?


F/32


2023. ápr. 2. 10:33
 11/91 anonim ***** válasza:
97%
Legalább már megtanultad, hogy ne 10/100-at írj, kérdező. Ez is valami...
2023. ápr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 A kérdező kommentje:

Én akkor láttam ezt igazán amikor elmentem szórakozni egy tényleg nagyon jó pasival. Na ő folyamatosan kapta a nőktől a jelzéseket. Pajkos kacsintások, mosolygások, bámulások, szájnyalogatás.. minden volt..


Hihetetlen. Engem a többség észre se vett. De nem is ez volt az érdekes.


Hanem hanem mennyire jelezték a nők a közeledési szándékot felé.


A srác meg csak ült, sörözött, nézelődött.

2023. ápr. 2. 10:49
 13/91 anonim ***** válasza:
95%
És ez hol marakodás? Ismered egyáltalán a szó jelentését?
2023. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 anonim ***** válasza:
0%
10: Nem akartam marakodást írni. Gondoltam finoman fogalmazok, de így is sikerült belekötni.
2023. ápr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 A kérdező kommentje:

Hol marakodás? Az egyik lányt odahívtuk magunkhoz. Flörtöltök. Már smároltak is egy idő után. Erre ugyanúgy jöttek a jelzések a pasi felé még ekkor is.


Sőt, láttam egy két nőt, aki figyelte a srácot. Aztán amikor a lány elment a mosdóra, jött oda a csaj mosolyogva hogy te olyan ismerős vagy nem találkoztunk már? Szánalmas volt...


Nyálcsorgatva jött...

2023. ápr. 2. 10:54
 16/91 anonim ***** válasza:
5%

"Foglalt férfiért nem annyira"

Dehogynem!

Volt alkalmam olyan munkahelyen dolgozni ahol jól nézett ki a férfi főnök (házas volt), és bizony a női munkatársak vetélkedtek a figyelméért.

Bár ha csak ennyi lett volna az még nem baj, de hogy férjes nők "lementek" k.rvába, volt aki össze is feküdt vele. Persze a konkurensek ki nem állhatták egymást, ment köztük a cicaharc.

Én azóta mindig azt mondom, hogy jobb olyan helyen dolgozni ahol több a férfi, mert amit ott nők műveltek egymás között az katasztrófa volt (irodai munka értelmiségiekkel). Persze a főnök meg élvezte az egészet, dagadt a mellkasa, fényezve volt az egója napi szinten. Szánalmas volt az egész.

2023. ápr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 anonim ***** válasza:
96%

"Bár ha csak ennyi lett volna az még nem baj, de hogy férjes nők "lementek" k.rvába, volt aki össze is feküdt vele."


Annyira szép, amikor két házas ember összeszűri a levet, és valahogy egyedül a nő kesz hibás. Csodálatos. Komolyan, csodálatos.

2023. ápr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 anonim ***** válasza:
86%

És ki határozza meg ki a jó pasi?

Vagy 100%ban a felszínes divatra alapozod arra nem , hogy valaki jól tud zenélni ,szépen gondolkodik vagy erkölcsös? Végtelen érték van ahogy 4.000.000.000 nő 4.000.000.000 preferenciával. Van aki szereti a szőkéket van aki hányna tőlük.

2023. ápr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 A kérdező kommentje:

17: ha a házas nő kezd el lotyóként viselkedni, akkor igen, ő a hibás. Persze a házas férfi is megcsalja a feleségét ha megdugja a lotyót.


De a lotyó kezdte a kurvulást...

2023. ápr. 2. 10:58
 20/91 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem mindenki azt csinál, amit akar. Én biztos nem marakodnék egy pasiért sem. Teljesen kulturáltan tudomásul venném, hogy nem én tetszem neki / nem én tetszem neki a legjobban és onnantól kezdve kiszállnék a buliból.
2023. ápr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!