Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Norcsa789 kérdése:

Az tényleg igaz hogy az igazán jó pasikért (a valódi 9-10/10 pasikért) marakodnak a nők, s ott már a nők versenyeznek inkább a férfiért?

Figyelt kérdés

Tehát ha egy ilyen férfival megérkezik mondjuk egy nő a társaságba, akkor bizony számolnia kell azzal hogy más nők is rávetik magukat a férfira.


Persze általában nem nyíltan de a nőknek megvannak a praktikáik annak jelzésére egy férfi felé hogy nyitott vagyok veled bármire.


A pasi csaja kimegy a mosdóba, erre egy másik nő váratlanul végigsimítja a pasi combját kacsintva egyet. Ez elég egyértelmű utalás arra hogy bármikor megdughatsz...


Szóval az ilyen pasikért már a nők marakodnak inkább egymással?


F/32


2023. ápr. 2. 10:33
 31/91 A kérdező kommentje:
32 vagyok és engem nem nagyon érdekelnek a nők. Úgyhogy mellélőttél. Tudod nem minden férfi vágyik rátok. Számomra unalmas a legtöbb nő.
2023. ápr. 2. 11:09
 32/91 anonim ***** válasza:
98%

29

Az hogy nem a ronda kérdezőhöz mentek oda. Az a baj.

2023. ápr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 anonim ***** válasza:
89%

#17:

16-os vagyok, és nő. Én egy szóval sem írtam le azt hogy CSAK a nők a hibásak, ezt te csak beleképzelted a mondatomba!

A kedves főnökünk egy jó nagy hímribi volt házas ember létére. És hogy erre családanyák képesek voltak egymás ellen vetélkedni, de szó szerint úgy mint a k.rvák az szomorú volt. De természetesen igazad van, nem fejtettem ki, hogy 50-50 %-ban a férfi és a nők is hibásak voltak.

2023. ápr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 anonim ***** válasza:
98%

Ahhoz képest róluk rinyálsz már egy ideje.

Engen pl nem érdekel a Forma1... Ja, és nem szoktam rinyálni a Forma1-ről, mert nem érdekel...

2023. ápr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 A kérdező kommentje:
Nem rinyálok, hanem kifejtem azt hogy a jó pasikért mennyire csúsznak. Engem nem izgattok, nekem rázhatjátok magatokat, nem hat meg.
2023. ápr. 2. 11:11
 36/91 anonim ***** válasza:
94%

De ha nem érdekel, akkor miért rugózol ezen? Mondom... Én nem szoktam olyan dolgokkal kapcsolatban kérdést kiírni meg vitatkozni, amik nem érdekelnek. Ilyen például a Forma1, az agyagozás vagy Andy Warhol művészete. Leszarom, így nem foglalkozom vele.


Te nem úgy tűnsz, mint aki leszarja a nőket, hiszen akkor egyszerűen nem érné el az ingerküszöböd, hogy mit tesznek. De valahogy mégis itt vagy, kérdést írsz ki és vitatkozol egy olyan csoport viselkedéséről, ami elvileg nem érdekel. Egy pöppet ellentmondásos.

2023. ápr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 anonim ***** válasza:
93%

"ha a házas férfi kezd el udvarolni más nőknek, akkor ő a hibás, nem mondtam hogy nem. De ha a házas nő kezd ribiskedni, akkor meg ő. Ez van!"


A házas férfi udvarol, a házas nő ribiskedik?

2023. ápr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 anonim ***** válasza:
92%

38

Persze, nem tudtad? A csaló férfi csak egy szegény ördög, akit hajt a vére, a nő meg egy olcsó k.rva. Logikus, nem?

2023. ápr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 anonim ***** válasza:
100%
Marakodást én még nem láttam, de azt nem értem azon mi a meglepő, hogy a vonzó emberek sok embernek tetszenek és ezt ki is mutatják..
2023. ápr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 A kérdező kommentje:

37: nem te vagy a legélesebb kés a fiókban...én egyszerűen csak felraktam egy kérdést hogy a nagyon jó pasikért miért van ilyen őrült versenyfutás a nők részéről..hogy szabályosan ők kezdenek el udvarolni nekik gyakran..


Engem tényleg nem izgattok. De duma helyett beszéljenek a tények!


11 éve nem volt barátnőm, 4 éve nem szexeltem.


Szerinted ezek után engem érdekelnek a nők? S nem azért nem volt barátnőm meg szex mert nem lehetett volna. Én nem akarom. Már jó ideje.

2023. ápr. 2. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!