Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Norcsa789 kérdése:

Az tényleg igaz hogy az igazán jó pasikért (a valódi 9-10/10 pasikért) marakodnak a nők, s ott már a nők versenyeznek inkább a férfiért?

Figyelt kérdés

Tehát ha egy ilyen férfival megérkezik mondjuk egy nő a társaságba, akkor bizony számolnia kell azzal hogy más nők is rávetik magukat a férfira.


Persze általában nem nyíltan de a nőknek megvannak a praktikáik annak jelzésére egy férfi felé hogy nyitott vagyok veled bármire.


A pasi csaja kimegy a mosdóba, erre egy másik nő váratlanul végigsimítja a pasi combját kacsintva egyet. Ez elég egyértelmű utalás arra hogy bármikor megdughatsz...


Szóval az ilyen pasikért már a nők marakodnak inkább egymással?


F/32


2023. ápr. 2. 10:33
 51/91 anonim ***** válasza:
88%
Értjük, értjük, irigy vagy, amiért más férfiak sikeresek, míg rád senki sem figyel. Ezt miért az internetre panaszolod el a naplód helyett?
2023. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 A kérdező kommentje:
51: az hogy ez a férfi dolga, nem a nőké. de nyilván az is tök normális ha férfiként elkezdem sminkelni magam nem?
2023. ápr. 2. 11:37
 53/91 anonim ***** válasza:
98%

48


Akkor egy konzervatív ember vagy, vagy nem tartod egyenértékűnek a két nemet.

2023. ápr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező, a te világod a nők körül forog, miért próbálod az ellenkezőjét elhitetni magaddal? Ha nem így lenne, akkor nem írnád itt ki állandóan a kérdéseidet, hanem magaddal foglalkoznál.
2023. ápr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok irigy..mondom, én kiszálltam ebből a játékból. Nem érdekeltek. Rajtam nincs hatalma a nőknek, felőlem ugrálhatnál itt bugyiban is előttem a himbálózó melleiddel, az se érdekelne... eltolnálak és számítógépeznék tovább :)
2023. ápr. 2. 11:38
 56/91 anonim ***** válasza:
98%

Nyugodtan sminkelheted magad férfiként.

Nincs olyan hogy férfi dolga vagy nő dolga. Neked nem tetszik ha egy nő kezdeményez, van akinek igen. Had éljen úgy mindenki ahogy akar..

2023. ápr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 anonim ***** válasza:
98%

Jesszus, itt pofázik egy órája a nőkről, és közben azt bizonygatja, hogy neeeeem, őt nem érdeklik. XD

Annyira szánalmas.

2023. ápr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 A kérdező kommentje:
55: Az hogy néha kérdezel a nőkről valami fórumon, nem azt jelenti hogy egész nap velük foglalkozol. TUdod mikor udvaroltam utoljára nőnek KOMOLYAN? 2018 nyarán :DD
2023. ápr. 2. 11:39
 59/91 anonim ***** válasza:
97%
Hát szerintem nem kellene az összes nőt egy kalap alá venned. Azért mert egy szórakozóhelyen pár bebaszott liba hogy tekergette a fejét egy pasinak, nem egyenes következtetés, hogy igen, az összes nő kivetkőzik magából, ha egy jó pasit lát. Én nem fogok más nő viselkedéséért felelni.
2023. ápr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
100%
Aki bárki miatt is marakodik, az annyit is ér. Egyetlen pasas sem ér ennyit.
2023. ápr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!