Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondta a legjobb barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta a legjobb barátom azt, hogy az otthoni házimunka az nem munka, és csak azért nézi el a barátom, hogy ez mellett nem dolgozom, mert egy papucs?

Figyelt kérdés

Az egyetemen ismertem meg egy srácot, nekem picit crushom is volt, pedig addigra már megvolt a mostani párom, de mivel a srácnak is volt barátnője így szóba sem jöhetett semmi, végül jóban lettünk, és szorosabb barátság lett köztünk 2 éve.


Egyik nap beszélgettünk az otthoni dolgokról, és mondtam neki, hogy tök jó, hogy a barátom nem várja el, hogy dolgozzak így az otthoni mosás főzés takarítás mellett illetve kutyasétáltatás mellett, mert a kettő egyszerre sok lenne.


Erre elkezdett röhögni, hogy ugye tudom-e, hogy ezt a pasim azért hagyja, mert egy papucs, és tudja, hogy vagy hagyja ezt, vagy soha többet nem fog 35 évesen egy 22 éves ilyen kaliberű lánnyal összejönni, mivel, képzeljem el, a legtöbb ember egyszerre dolgozik, és gondoskodik az otthoni dolgokról, és mivel nem egy tanyán lakom, ezért nincs az az Isten, hogy a munka is a napi teendőim mellé, pláne, hogy gyereketek sincs.


Én egyáltalán nem értek vele egyet, szerintem egy 73 négyzetméteres panelt szinten tartani, kutyát sétáltatni, minden nap főzni, mosni stb nem lehetne teljes munka mellett, és egyátalán nem hiszem, hogy a párom papucs lenne, inkább Ő is látja mennyi elfoglaltsággal jár ez.


Szerintetek?


Azóta nem beszéltem az egyetemen megismert “baráttal”, mert szerintem nincs igaza, és nagyon bunkó volt.


2023. ápr. 10. 19:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Képzeld el, hogy más emberek ezt munka mellett csinálják, akármennyire hihetetlen is.
2023. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De mellette semmi idejük nincs akkor gondolom élni, meg egymásra…
2023. ápr. 10. 19:56
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Pedig 100%-ban igaza van.
2023. ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

Babuka!

Élvezd amíg a lúzer rád nem un.

2023. ápr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

#2 de igen, ahol ketten élnek, ott kettőjüknek 15-20 perc alatt rendbe lehet rakni a lakást minden nap, mert így nem lesz nagy kupi, hanem karban vannak tartva a dolgok.

Ha dolgoznál, és utána csinálnád a háztartást egyedül, na ott már sok lenne két fő után pakolni, takarítani, és remélem nem is lesz az tőled elvárva, mert az nem jogos.

2023. ápr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Én már olyanról is hallottam hogy gyereket is nevelt mellette . :) Az már igazi földönkívüli :)
2023. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
Hát valószínűleg nem a szorgalmas, dolgos, életrevaló mivoltodért szeret, hanem inkább ami a lábad között van. Aztán ha koppansz, és a pasi rád un, mit csinálsz? Keresel megint egy ilyen herét, aki eltartja a királynőt? Nem zavar hogy más keresi meg a betétre, tamponra, bugyira valót?
2023. ápr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

Hát pedig a legtöbb nő ezt napi 8 óra mellett, 1 vagy több gyerekkel csinálja. Es ja, nincs minden nap több óra magára, nem tud naponta több órát kutyasétáltatas cimen csavarogni a napsütésben, nincsenek barátok, max telefonon, hobbi nagy ritkán, ha esténként van ideje meg energiaja, akkor olvas, vagy megnéz(nek) egy filmet.

Ez az élet. Cserében van némi saját pénze, illetve több jut a közös dolgokra, legyen az étel, utazás, nyaralás, a gyerekeknek bármi. De egy normalis férfi ebben az esetben ugyanúgy kiveszi a részét a hazimunkából, ami nagy könnyebbséget jelent.

Valaki eleve képtelen lenne egész nap a 4 fal közt dolgozni, kell neki a társaság, az agymunka, a függetlenség, még ugy is hogy ez joval kevesebb szabadidővel jár.

Masnak viszont pont ez lenne a kényelmes, hogy nem kell eljárni, nincs felettese, bármikor megállhat pihenni, maga osztja be az idejét, es a feladatokat, és szép kényelmesen megcsinál otthon mindent. Cserében teljes mertékben a másiktól függ, egy csokit se tud magának venni, mert ugye semmi jövedelme. De ezt kevesen is tehetik meg. Ha te pont ez a típus vagy, akkor örülj hogy a párod el akar, és el is tud tartani, mert ez ma Magyarországon igen ritka. Csak kérdés a kiszolgáltatott helyzet miatt megéri e.

2023. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
7, mondjuk nem értem hol gáz az, ha valakinek a párja vesz neki női higiéniai dolgokat, érdekes, hogy ezeket emelted ki:D
2023. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell minden nap se főzni, se mosni, sem takarítani. Ez egy ordas nagy baromság és/vagy tisztaságmánia. Kutyákat igen le kell vinni, de az max 1 óra. (szegyének)
2023. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!