Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondta a legjobb barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta a legjobb barátom azt, hogy az otthoni házimunka az nem munka, és csak azért nézi el a barátom, hogy ez mellett nem dolgozom, mert egy papucs?

Figyelt kérdés

Az egyetemen ismertem meg egy srácot, nekem picit crushom is volt, pedig addigra már megvolt a mostani párom, de mivel a srácnak is volt barátnője így szóba sem jöhetett semmi, végül jóban lettünk, és szorosabb barátság lett köztünk 2 éve.


Egyik nap beszélgettünk az otthoni dolgokról, és mondtam neki, hogy tök jó, hogy a barátom nem várja el, hogy dolgozzak így az otthoni mosás főzés takarítás mellett illetve kutyasétáltatás mellett, mert a kettő egyszerre sok lenne.


Erre elkezdett röhögni, hogy ugye tudom-e, hogy ezt a pasim azért hagyja, mert egy papucs, és tudja, hogy vagy hagyja ezt, vagy soha többet nem fog 35 évesen egy 22 éves ilyen kaliberű lánnyal összejönni, mivel, képzeljem el, a legtöbb ember egyszerre dolgozik, és gondoskodik az otthoni dolgokról, és mivel nem egy tanyán lakom, ezért nincs az az Isten, hogy a munka is a napi teendőim mellé, pláne, hogy gyereketek sincs.


Én egyáltalán nem értek vele egyet, szerintem egy 73 négyzetméteres panelt szinten tartani, kutyát sétáltatni, minden nap főzni, mosni stb nem lehetne teljes munka mellett, és egyátalán nem hiszem, hogy a párom papucs lenne, inkább Ő is látja mennyi elfoglaltsággal jár ez.


Szerintetek?


Azóta nem beszéltem az egyetemen megismert “baráttal”, mert szerintem nincs igaza, és nagyon bunkó volt.


2023. ápr. 10. 19:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%

Gyerek nélkül háztartásbeliként élni azért tényleg kicsit a vicc kategória.

Egy 70-80 nm-es panelt azért rendben tud tartani 2 ember (mert ha mindkettő dolgozik, akkor ugye a háztartásból is mindkettő kiveszi a részét), ha mindkettő dolgozik, akkor nem kell naponta főzni sem, mert sok helyen van menü, és akkor van idő sportra és szórakozásra is.


Én mondjuk utálok takarítani, inkább dolgozom és a kifizetem a takarítónőt, mert az én órabérem pont háromszora az övének.


Ezt a háztartásbeliséget csak akkor tudom megérteni, ha valaki legalább 2-3 gyereket nevel. Akkor sem cserélnék vele, de akkor legalább elhiszem, hogy az otthoni munka felér egy teljes állással.

Na de gyerek nélkül egy panelben? Vicc.

2023. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%
Pedig a legtöbb ember munka mellett vezeti a háztartást és lehet még gyerekeket is nevel.Az pedig,hogy minden egyes nap főzni,mosni kell 2 személyre hülyeség.
2023. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%

Hát én családiházat rakok rendbe.

Házimunkát is csinálom, az udvart is. Dolgozom, van egy lányom, 2 kutya ( nagytestű) lám mégis itt vagyok... Élek és van időm másra is. 🤷🏻‍♀️ Motorozom is, utazom is és még barátaim is vannak meg párom.

Hihetetlen mi?

2 személyre egy panelt bőven rendbe lehet rakni meló mellett is. Normálisan kell beosztani az időt és Ti ketten vagytok rá.

Amúgy ha eltart és nem dolgozol, lelép akkor elég nagy szrba leszel.

De a Te bajod.

N 31

2023. ápr. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
55%

🤣🤣🤣

Jót röhögtem a kérdésen.

És pl az egyedülálló anyuka hogy oldja meg? Dolgozik, gyereket nevel és még háztartást is vezet. Én is voltam ilyen helyzetben és mégis képes voltam mellette minden nap főzni is.

Valamit nagyon benézel az időbeosztáson.

Most 2 gyerek mellett itthonról dolgozom, minden nap 2 adagot mosok, friss vacsora van mindig.

Ez mellett 100 nm ház tisztán tartva, plusz az udvar!

Jól kell logisztikázni, ennyi q titok

2023. ápr. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

14, de valószínűleg ebből állnak a napjaid, szórakozni nem jársz.


Csak tudnám hogy jön össze minden nap 2 adag mosni való..

2023. ápr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
35%

15!

2 hetente a férjemmel moziba megyünk, vacsorázunk vagy éppen kirándultun a gyerekekkel. Nekünk ez a szórakozás, nem vagyok már huszonéves.

Engem a főzés illetve sütés kapcsol ki, mindig valami újat próbálok ki.

Illetve az egyik szakmám kéz és körömápoló, ez már csak hobbinak maradt meg.

De ugye mindenki arra szakít időt amire akar

Illetve 2 havonta lelèpünk egy wellness hétvégére.

Hidd el 2 gyerek sulis ruhái, délutáni játszós ruhák illetve a férjem munkás ruháiból össze jön napi 2 adag. A törölközőkről és ágyneműkről nem is beszélve, az még heti plusz 3 mosás.

2023. ápr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

gondolom jól víz pazarlóan mosol, minden adag 3db ruhából áll.

háztartást meg egyedül végzed férj mellett?

2023. ápr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Jó ég honnan gondolod??? Ismered a szokásaimat?

Amúgy is ha fél adagot mosok a gép automatikusan beállítja hozzá a víz mennyiséget. Üdv a 21.században 😁

Amúgy mivel a napi munkaidőm kb 3-4 órahossza így nem gondolnám hogy majd este 6-kor beállítom a férjem mosogatni vagy terigetni, kicsit abszurd lenne mikor 5-kor kel és 6-7 mire haza ér. Nem lenne pofám hozzá 🤣

2023. ápr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Okés, cseléd.
2023. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Remélem, nem fáradsz el nagyon a 73 m2 panelt rendben tartani? Naponta kell kettőtökre takarítani? Oh.

De mások meló mellett élnek így, csak én vettem kutyát, hogy sétáltathassam, hanem a gyerekkel töltöttem napi x órát eleinte a játszótéren, majd a focipályán. Kutyusra már valóban nem futotta volna az időmből.

2023. ápr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!