Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

A párom mondta,hogy ma megy állásinterjúra,irtam neki hogy szorítok és,hogy meseljen mi volt,de csak órákkal később válaszolt,hogy eltevesztette az interjúztató az időpontot ezert holnap megy,kozben meg elment vásárolgatni

En gondolom túl? Azert jol esett volna ha ír,hogy majd holnap megyunk,elnézte:)


2023. máj. 4. 16:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Annyira nem vagy prioritás az életében, hogy rögtön elújságolja.
2023. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Feltéve ha valóban állásinterjúra ment....egy normális kapcsolatban ha tévedés történt ez ügyben és kijön az épületből akkor ír a párjának hogy benézték az időpontot. Nekem furcsa és gyanús hogy neki ez nem jutott eszébe helyette elment vásárolni. És vett is valamit valóban vagy csak kamu?
2023. máj. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Öhm... mi a probléma?


Szerintem elég beteges, ha valakinek az első dolga a mboilját fogni és pötyögni akármi is történik az életében.

Az emberek mennek helyekre, tt történnek dolgok - vagy nem - és ennyi.

Nekem is a párom ha hazajön a nap végén, elmeséli mi történt. De hogy napközben folyton tudósítson, hogy mi van?


Igazából nem is azt mondom, hogy az a párkapcsolat beteg, ahol folyton jelentgetni kell. Inkább az a világ beteg, ahol folyton közvetíteni kell másoknak.


Adjuk meg a kommunikációnak is a megfelelő helyet és időt. Az ajtón kisétálás nem a megfelelő hely és idő.

2023. máj. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Azért amikor egy állásinterjú miatt izgul az ember párja, az ajtón kilépés UTÁN mondjuk 10 perccel azért lehet szakítani nettó 1 percet, hogy megírjuk/elmondjuk, mi újság. Szerintem. Ez rohadtul nem a folyamatos közvetítés kategória.
2023. máj. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

4, hát.... akkor lehet régimódi vagyok, de én pl szeretem azt, hogy ha már beszélek a párommal, azt úgy teszem, hogy minőségi figyelmet fordítok rá.

Ráadásul ha nem is történt igazán semmi...


Mondjuk tegyük hozzá, a páromnak is van dolga, amiben nem akarom megzavarni a helyzetjelentéseimmel.

Mi történik, ha pár órával később tudja meg? Semmi.

De persze a mai gyors ingerkielégítési világban elég nehéz megmagyarázni, hogy.. egyszerűen... nem muszáj mindent és minden igényt azonnal és rögtön kielégíteni..

2023. máj. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Noren1989 ***** válasza:
79%

Szerintem meg kamuzik.


Elment, nem fogadtàk tàrt karokkal és kissé letört.

2023. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Én is annak a híve vagyok ha valami fontos dologra megy akkor utána szóljon hogy mi van. Ezt minden páromtól elvártam mert azért az elég bosszantó hogy órák múlva se vesz kutyába se hogy mi történt vagy mi nem történt. Nem nehéz egy percet rászánni hogy megírja. Na de ki milyen. Aki régimódi mint írták is annak nem ilyen pár való mint én is 😄
2023. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta végül holnap reggel megy
2023. máj. 4. 17:15
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

Azzal én is egyetértek, hogy ha valami fontos van, akkor minél hamarabb szóljunk.

De ez eg yállásinterjú. Még csak eredményt sem tud a végén, hisz nem ott helyben szoktak ajánlatot tenni. Szóval igazából azon kívül, hogy mik a saját benyomásai, nem tud érdemi dolgot mondani.


Ha valami fontos van, akkor hívjon, ja, ezzel egyetértek.

2023. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem túl reagálod. Nem kell minden percben, mindenről beszámolni kötelezö jelleggel. :)
2023. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!