Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

A párom mondta,hogy ma megy állásinterjúra,irtam neki hogy szorítok és,hogy meseljen mi volt,de csak órákkal később válaszolt,hogy eltevesztette az interjúztató az időpontot ezert holnap megy,kozben meg elment vásárolgatni

En gondolom túl? Azert jol esett volna ha ír,hogy majd holnap megyunk,elnézte:)


2023. máj. 4. 16:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
22%
kivett egy szobát, ahol a szeretőjével lehet. ne gondold túl!
2023. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
60%
Vajon elég lett volna annyit, hogy "holnap megyek, elnézte"? Lehet, hogy tudta, hogy tovább kérdezősdködnél azonban neki nem volt kedve pötyögni. Nem kell mindent magadra venni. Gondolj rá is, ne csak a te igényeidre.
2023. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem te gondolod túl.

Akkor és ott nem az volt számára a prioritás,hogy jelentse a helyzetet,talán feszült is volt,mert nem egészen úgy sült el a dolog,ahogy tervezte.Így csinált valami olyan tevékenységet,ami részben leköti a figyelmet,részben hasznos is.

Nincs ebben semmi eget rengető,azt gondolom.Lényeg, hogy aztán jelentkezett,beszámolt neked,mi történt.Számomra furcsa,hogy ez sem elég...

2023. máj. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem lehet, hogy szimplán zavarta, hogy ez történt, ezért vásárlással vezette le a feszültséget és picit egyedül akart lenni?


Azért engem eléggé felcs*szne, ha bemennék interjúra és közölnék hogy bocsi de elnéztem nem ma van.


lehet nem akart téged feszülten hívni. Mindenki elfelejti manapság, hogy van énidő, és mindenki máshogy kezeli a helyzeteket.

2023. máj. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!