Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megalkudjak, csak mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalkudjak, csak mert a semminél jobb?

Figyelt kérdés

Van egy női kollégám, akinek tudom hogy bejövök, nekem ő nem annyira, úgy érzem jobbat is kaphatnék. Viszont az elmúlt hetekben nem jött össze olyan az ismerkedő appokról, akivel alakult volna valami, akik pedig nekem tetszenének, foglaltak. Viszont most már lassan három hete nem feküdtem le senkivel, és már nehezen bírom. Jöjjek össze vele inkább, hogy legalább legyen valami, vagy keressek tovább? Egyre inkább úgy tűnik, hogy elkeltek az olyanok akik érdekelnének.


Férfi, 30



2023. máj. 13. 19:34
1 2 3 4
 1/35 Gyakori93 ***** válasza:
93%
Keress mást, nem igazán szép dolog más érzéseivel játszani.
2023. máj. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%
Ne, ez egyikőtöknek se lenne jó.
2023. máj. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
96%
Felesleges "összejönni" valakivel, mert nincs most épp más. Az ilyenek általában nincs jó vége.. főleg, hogy munkatársak is vagytok még kellemetlen is lehet.
2023. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Senior Séf ***** válasza:
21%
Itt mindenki egy erkölcsi fárosz. Csak én voltam fiatalkoromban olyan szarházi, akinek mindig volt talonban valaki, ha minden kötél szakad?
2023. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
15%
Igen, lassan én is ilyen leszek. Inkább legyen gyerekem akárkitől, mint senkitől. Nem halhatok ki!
2023. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
85%
troll. ennyire felületes nem lehet egy 30 eves
2023. máj. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
78%

Csak azért jönnél össze a kolleginaval hogy legyen kit dugni?

Ennél még egy csótányban is több gerinc van. Fogod MarokMarcsát, aztán kerestek egy olyat, aki másban is megfelel.

Meg kollegával elég kellemetlen lenne utána.

Arrol nem is beszélve hogy más érzeseivel nem játszunk!

2023. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
95%
És ha nem akar dugni hetekig még?
2023. máj. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Miért lennék felületes? Egy férfinak vannak szükségletei. Nem vagyok már 13 éves, hogy a matyizással megelégedjek. Igénylem az intimitást, de a párkapcsolattal járó mindennemű terhet csak akkor kérem, ha valóban odavagyok az adott nőért, talán mert vele nem is teher. Ha nem akar dugni hetekig? Hát, nem úgy tűnik, de ha igen akkor persze közben horogra akadhat valaki tinderről és lehet visszakozni.
2023. máj. 13. 20:28
 10/35 anonim ***** válasza:
94%
Ne alkudj meg ilyen hozzáállással, mert a karma még visszaadhatja neked, ha játszol más érzéseivel.
2023. máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!