Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megalkudjak, csak mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalkudjak, csak mert a semminél jobb?

Figyelt kérdés

Van egy női kollégám, akinek tudom hogy bejövök, nekem ő nem annyira, úgy érzem jobbat is kaphatnék. Viszont az elmúlt hetekben nem jött össze olyan az ismerkedő appokról, akivel alakult volna valami, akik pedig nekem tetszenének, foglaltak. Viszont most már lassan három hete nem feküdtem le senkivel, és már nehezen bírom. Jöjjek össze vele inkább, hogy legalább legyen valami, vagy keressek tovább? Egyre inkább úgy tűnik, hogy elkeltek az olyanok akik érdekelnének.


Férfi, 30



2023. máj. 13. 19:34
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
14%
Altalában pont ezért meg erre használják a kolleginákat a legtobb házas pasi is.
2023. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
95%

#9

Igen, sokkal inkabb a tinderről vagy hasonlórol keresgélj, ugyanilyen nőt aki csak rendszeres szexet akar. Mert azzal nincs is semmi gond.

2023. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
91%

A kezed pedig tökéletes. De hát az ego miatt a pöcsödet képzeled az univerzum közepének.


És leírni sem mered, hogy "kanos vagyok". Egy férfinak vannak szükségletei, egy mindenkire kivetített feltételezésre építesz mindent. Na nem mintha kellett volna plusz bizonyíték, hogy nem vagy férfi.

2023. máj. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
94%
Én inkább nem jönnék össze vele.Nem szabad átverni a másik felét.
2023. máj. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
91%
*felet
2023. máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
87%
Mindenki tudja, hogy egy szűzike incel vagy, de azért jól előadod a r.bancot.
2023. máj. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
91%
Remélhetőleg új munkahelyet sokkal könnyebben találsz, mint puncit. Mert ennek az lesz a vége.
2023. máj. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
25%

Próbáld ki vele, aztán meglátod.

(Érdekes amúgy, hogy itt mennyien írják, hogy neeee, de amikor randizásról van szót, ott át lehet vágni a másikat lazán.)

2023. máj. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
95%
Munkahelyen ezért nem érdemes kezdeni. Az elvárás meg olyan, mint a fing. Egy ideig lehet tartogatni, aztán mmeg lehet nézni a következményeit...
2023. máj. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne gyere össze vele, nagyon rosszul is el sülhet. Vagy beszèld meg vele, hogy csak szexet szeretnèl ès ha ez neki is megfelel, akkor hajrá. De tapasztalatból beszèlek, hogy nem jó egy olyan kapcsolatba belemenni, ahol nem találnak viszonzásra az èrzèseid. Ha ő többet èrez irántad, akkor csúnyán meg fogod bántani, ami nem lenne fair. Egyébként meg a szex se lesz túl jó, ha nem vagytok egymásra igazán. Nem èri meg nekem ez a véleményem, de te tudod.
2023. máj. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!