Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megalkudjak, csak mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalkudjak, csak mert a semminél jobb?

Figyelt kérdés

Van egy női kollégám, akinek tudom hogy bejövök, nekem ő nem annyira, úgy érzem jobbat is kaphatnék. Viszont az elmúlt hetekben nem jött össze olyan az ismerkedő appokról, akivel alakult volna valami, akik pedig nekem tetszenének, foglaltak. Viszont most már lassan három hete nem feküdtem le senkivel, és már nehezen bírom. Jöjjek össze vele inkább, hogy legalább legyen valami, vagy keressek tovább? Egyre inkább úgy tűnik, hogy elkeltek az olyanok akik érdekelnének.


Férfi, 30



2023. máj. 13. 19:34
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
88%
*vágytok
2023. máj. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 Oldfire ***** válasza:
24%
Persze. Szedd fel. Lehet, hogy megszereted, vagy olyan vagy olyan élményed lesz az àgyban amit még soha nem éltél át
2023. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
19%

"3hete nem feküdtem le senkivel, és már nehezen birom".

Aszta mindenit neki. Ez micsoda nagy tragédia.

És aki évek óta társat keres, és évek óta nem volt nővel ???

Azokkal vajon mi van ????

Mert sajnos nagyon sokan vagyunk ezzel így.

2023. máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
67%
23, te kajak bekajálod amit ír? :D
2023. máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
16%

24.

Mert én azt gondolom, hogy itt mindenki becsületes és normális.

Ez lenne a jó nem ???

23#

2023. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

25, az lenne a jó, ha ez így lenne.

Az nem jó, ha mindent elhiszel amit le ír vagy mond valaki

2023. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Nem ertem mi ertelme lenne hazudozni, amikor valaszt varok egy kerdesre… de persze, biztos kamuzok meg incel vagyok stb. Kit erdekel az aki evek ota nem tud not felszedni, mi kozom hozza? Kerdezte valaki? Hihetetlen milyen emberek irogatnak ide. Aki a kerdesre nem tud valaszolni, az inkabb trollkodjon mashol.
2023. máj. 14. 20:06
 28/35 A kérdező kommentje:
Szerintem benne lenne amugy a kotetlen, baratsag extrakkal dologban is, ugy vettem ki a gondolkodasabol. Csak akkor fennall a veszelye annak, hogy belem szeret es utana kinos lesz.. milyen garancia biztositja hogy nem?
2023. máj. 14. 20:09
 29/35 anonim ***** válasza:
30%

"Csak akkor fennall a veszelye annak, hogy belem szeret es utana kinos lesz.."


:DDD

Egy pillanatig nem félnek ettől.

Túl tolod a kamut incike.

2023. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Az én feleségem összefeküdt egy kollégàjàval, kiderült, most vàlunk.
2023. máj. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!