Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megalkudjak, csak mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalkudjak, csak mert a semminél jobb?

Figyelt kérdés

Van egy női kollégám, akinek tudom hogy bejövök, nekem ő nem annyira, úgy érzem jobbat is kaphatnék. Viszont az elmúlt hetekben nem jött össze olyan az ismerkedő appokról, akivel alakult volna valami, akik pedig nekem tetszenének, foglaltak. Viszont most már lassan három hete nem feküdtem le senkivel, és már nehezen bírom. Jöjjek össze vele inkább, hogy legalább legyen valami, vagy keressek tovább? Egyre inkább úgy tűnik, hogy elkeltek az olyanok akik érdekelnének.


Férfi, 30



2023. máj. 13. 19:34
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

30.

Itt azért szerintem megkéne vizsgálni az okokat, meg azt, hogy egyálltalán hogyan és mi történt, mert nem biztos, hogy emiatt rögtön válni kell.

Tudod.

A lónak 4 lába van, mégis .....

2023. máj. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

31.

Nyìlvàn én is hibàs vagyok, de sose csaltam. Csak azért ìrtam, hogy mik lehetnek a következményei, egy hàzassàgot nem biztos, hogy megéri tönkretenni.

2023. máj. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Ha megcsalás van, akkor ott már eleve nem szerette a csaló fél a másikat, jobb, hogy kiderült még most. Én biztos elválnék egy csalfa nőtől, de esetemben nincs szó házasságról
2023. máj. 15. 13:37
 34/35 anonim ***** válasza:
53%
33 ha nincs hàzassàg csinàld, az idő mindent kiderìt, ne foglalkozz vele, hogy most nem tetszik annyira, lehet később fog.
2023. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Ha megbeszélitek hogy csak dugás, semmi más, csak akkor

Egyébként undorító, gerinctelen lépés...

2023. máj. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!