Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kaphatnék vékony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kaphatnék vékony, csinos, szép arcú nőt ha nem születtem 185cm-nek, meg Brad Pitt-nek?

Figyelt kérdés
Én vinném az anyagi biztonságot, a jó belsőt, a nő a szép testét, kiszolgálnia is csak szexuálisan kéne, főzni nem kellene, telik rendelni.

2023. máj. 20. 12:25
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
100%
Számomra álompasi vagy. Én 10/10es nő, várom az üzit 😉
2023. máj. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az autója a cég tulajdona, ahol állítólag dolgozik, tehát nem az övé. Aki nem ismeri még, ma megfogja. 🤣
2023. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 A kérdező kommentje:
Nem vagyok alkoholista, csak mert megiszok néhány sört, csúnya sem vagyok, csak átlagos, azt hogy nem vagyok egy ferfiideál külsőleg, simán kompenzálja a jó keresetem, jó belsőm, és a kivételes intelligenciám.
2023. máj. 20. 12:54
 14/64 anonim ***** válasza:
100%
Azt mindig elfelejti megemlíteni, hogy a piáláson, zabáláson felül még bagózik is, blöeee.
2023. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
100%
☝️A néhány az hetetente több rekesz. A hájas hasad is hirdesd, mert az is van ám.
2023. máj. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 A kérdező kommentje:

7,8,9-es nem leszek alkoholista, csak mert esténként lemegy néhány meggysör, napközben sosem iszok, max szombat reggel, néha, hogy szinten tartsam magam, de máskor sosem, mivel vezető állásom van, illetve vezetek, felteném a jogsimat, mert akkor buszozhatnék, vagy járhatnék gyalog mint ti….

Férfinál belefér néhány sor esténként, nőnél már nem, nekik max alkalmakkor, évente egyszer. Sose kéne alkoholista nő, mert a nőkön sokkal jobban látszik az alkohol, még a kevés is, mint egy erős testalkatú férfin.

Nem zabálok, csak minőségi rendelt(étteremből) főtt ételt eszek, néha rendelek pizzát, ha ahhoz van kedvem, mert megtehetem, napi szinten is, tudom ez az átlagnak luxus, szerencsére nekem nem.

2023. máj. 20. 13:03
 17/64 anonim ***** válasza:
90%

#6

Az átlag feletti intelligencia is kihúzható a listáról.

Azt írtam, hogy fizeted neki az edzést meg a plasztikai sebészt. Egy nő "alapból" ku.rvára nem úgy néz ki, mint az instacicák filterezve. Például szőrös. Mindenhol. Sőt, izzad is és büdöset xarik. Aki alkatilag vékony, annak általában semmi melle, és a feneke se gyárilag lesz kerek. A feszes test se gyári beállítás. Egyszer tévedj ki a strandra nyáron! A tizenéves, vékony csajok közt is soknak van narancsbőre, striás a bőre, lóg a nagyobb cici, lapos a feneke. Bizony messziről látszik, ha valaki nem sportol. Az meg: pénzbe kerül! Főleg, ha neked a most divatos, tökéletesen zsírtalan, de a megfelelő helyeken kerek testalkat kell. Az rohadt sok munka és pénz! Az nem lesz csak úgy magától, hiába hiszik az agyhalott pasik, hogy elég csak nem zabálni...

2023. máj. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 A kérdező kommentje:
Nincs kocka hasam, de nincs nagy belem se, kis pocak férfinál belefér, főleg ilyen egzisztencia mellett.
2023. máj. 20. 13:05
 19/64 anonim ***** válasza:
100%

Hat tényleg nincsenek nagy igényeid 🤣

Nadia Anikó Vasvári Zimány

De havi egymillióval már simán lehet jobb csajod főleg egy ilyen szegény országban

Nem értem

2023. máj. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 A kérdező kommentje:
Nem kell instacicának lennie, nekem elég ha vékony, jó nekem a kis kerek cici, kis fenék, nem kell nagy lufi mell, a vékonyaknak( akik genetikailag azok) igen is szebb a bőre, mint a tehén nőknek.Legyen szép pofija, ez is adottság, meg nyilván legyen fiatal, max 30 éves, mivel én is az vagyok.
2023. máj. 20. 13:10
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!