Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kaphatnék vékony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kaphatnék vékony, csinos, szép arcú nőt ha nem születtem 185cm-nek, meg Brad Pitt-nek?

Figyelt kérdés
Én vinném az anyagi biztonságot, a jó belsőt, a nő a szép testét, kiszolgálnia is csak szexuálisan kéne, főzni nem kellene, telik rendelni.

2023. máj. 20. 12:25
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert régen a nők nem dolgozhattak, vagy legalábbis nem akármit akármennyiért. Ha a nő anyagi stabilitásra vágyott, akkor észnél kellett lennie párválasztásnál. A szegényebb nők konkrétan nem tudtak létezni sem egyedül, muszáj volt egy férj, aki dolgozik, disznót vág, megvédi, akármi.

Ma már a nők dolgoznak, több a diplomás nő már mint férfi, egyre jobban keresnek, nem muszáj férjhez menni, hogy ne halj éhen. Ezért nem állnak össze olyannal, aki nem tetszik nekik. Ennyi.

2023. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 A kérdező kommentje:
A nők nem tudhatják elsőre, hogy nem szeretnék gyereket, viszont beléjük van kódolva, hogy biztos anyagi háttér legyen ha esetleg terhesek lennének. Ha kapnék egy csinos, szép nőt, aki kellőképpen alázatos, kedves, akkor lehet vállalnék vele egy babát, de úgy, hogy odafigyel a súlyára, és ő szolgálja ki a babát, mert ez amúgy is a nők dolga. De ez meg úgyis nagyon kérdéses, ahhoz megfelelő , fiatal, csinos, alázatos nő kene, és évekig kellene, hogy bizonyítson, ahhoz hogy utódot akarjak neki nemzeni.
2023. máj. 20. 19:46
 53/64 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a 37-es kommentemre reagálj. De felteszem ide is a központi kérdésemet, ha esetleg nem sikerül visszajutnod: hogyan akarsz ismerkedni, ha nincsenek szociális szkilljeid, nem tudsz az emberekkel a munkán kívül kommunikálni, és abszolút nincs is életed az önpusztításon és a munkán kívül?
2023. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
100%

Nagyanyám 60 évet tolt le nagyapámmal látszólag nagy egyetértésben, békességben, steretetben annak haláláig. Jó fej volt a papa, nagyon bírtam. Azt hittem, egy igazi love story volt ez köztük, szerelem első látásra stb.

Erre múltkor kérdeztem a mamát hogy jöttek össze:"Hát tudod leányom, kint ültünk az udvaron, egyszer csak azt mondta, te Teri, én megkérem a kezed apádtól(nem is jártak). 7en voltunk testvérek, szüleim nagyon szigorúan fogtak, szerényen éltünk. Elgondoltam, hogy rám itthon sok jó nem vár, jobban járok ha férjhez megyek és azt mondtam: jól van. " Hát nem hangzik valami romantikusan és ez nem 200 éve volt hanem 1949ben, 16 volt ekkor. Nagyot változott a világ szerencsére. Megadatott az a luxus, hogy olyannak legyünk, aki tetszik.

2023. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
100%
Asszed Shrek, hogy azért mert van pénzed majd elnézi neked bárki is, hogy dagadt legyél? Teljesen agyadra ment a pia haver.
2023. máj. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
94%

#51! Azt megnézném, ahogy ez a nyomorult disznót vág 🤣 Max.őt vágnák le.

Azt nem tudja felfogni az átlag feletti inzelligenciájával, hogyha 200évvel ezelőtti nőkre vágyik, akkor neki is úgy kéne élnie. Arról nem beszélve, hogy az akkori nő szőrös volt, izzadt és csak hetente 1x fürdött lavorban. A 8 pulya meg ott szaladgálna körülötte, ha tetszene neki, ha nem. Nem majd őurasága kitalálja, hogy a nő megérdemli-e, hogy babát vállaljon vele🤣

2023. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
100%
Megjött már az ízletes, zamatos, fenséges, mennyei, ropogós, meleg, főtt rendelt ételt? Kis extra szószba tunkold jó bőven, nyami nyami egyél.
2023. máj. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
100%
Egy fasz vagy kérdező.
2023. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
100%
Tudod nem minden a pénz kérdező, mondom úgy hogy szegény vagyok. Voltam már szegényebb is és hidd el van amit nem tudsz venni pénzen és feltételeken sem. Később talán majd ha az élet már betör annyira észre fogod venni (talán) hogy amit most mondtál kérdésben is és a válaszokban is totál baromság. De ilyen felfogással még elég hosszú idő lesz. Egy nőt nem köthetsz pénzhez, hiába régen az anyagi biztonság volt, de akkor érdekből házasodtak többnyire boldogtalanul, rengeteg erőszak és simliség volt és mocskosság. Vagy te is ezt a részét szeretnéd a nőnek? Remélem egyszer elolvassa amit itt írtál és észre veszi mekkora tahó voltál.
2023. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
100%
Te mikor tanulsz alázatot? Egy pökhendi fsz vagy. Fogd már fel a büdös életbe nem lesz senkid.
2023. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!