Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kaphatnék vékony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kaphatnék vékony, csinos, szép arcú nőt ha nem születtem 185cm-nek, meg Brad Pitt-nek?

Figyelt kérdés
Én vinném az anyagi biztonságot, a jó belsőt, a nő a szép testét, kiszolgálnia is csak szexuálisan kéne, főzni nem kellene, telik rendelni.

2023. máj. 20. 12:25
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
100%

11-es vagyok.



Még mindig nem kaptam üzenetet, pedig 10/10es nő vagyok!!!

2023. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszerű színes indián bőrű segédmunkásként szép tanult fehér nőm van. Ki kell mozdulni , nem csak bent a 4 fal között síránkozni.
2023. máj. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
100%
#26! Dehogy mindegy, hogy milyen értékes! Hát, pont azért nem kellesz senkinek, mert a te értéked közel 0, azaz nulla.
2023. máj. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
85%

Simán letesztelheted a teóriádat. Ha tényleg annyi pénzed van, mint a rohadás miért nem szabatod át az arcod? Ha igazad lenne, megszűnne a problémád.

Van egy olyan érzésem, hogy tudod te nagyon jól miért nincs senkid amin a plasztikai műtétek sem tudnak segíteni. Barátkozz meg inkább a tudattal, hogy egyedül leszel életed végéig, mert senkinek nem kell egy elhízott, alkoholista, nőgyűlölő nárci.: )

2023. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
100%
Ha évek óta minden nap iszol az alkoholizmus . Vannak szintek alkoholizmusban is , ahogy dohanyzok eseten is.. van aki napi 3 szalat sziv csak el , de attol ő még dohányos és fuggo.
2023. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
100%
De meleg zamatos ízletes főtt ételt rendelj, zabald
2023. máj. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
93%

Továbbra is: a mértéktelenség (napi alkohol fogyasztás, alacsony minőségű rendelt kaják tömkelege) nem a jólét jele. A kövér test, mind nőnél, mind férfinál igénytelenség, és a 170/100 kövér. Nem, nincs erős vázizomzatod, ahhoz edzened kéne. De egyébként vastag, izmos karral, széles vállal, és minden máshol is erős izomzattal is kövér lennél ilyen arányokkal.

Másik: ha nincs szociális szkilled, nincsenek barátaid, nincs hobbid, gyakorlatilag nincs életed, a munkádon, és a hedonizmuson kívül, mégis hogyan akarod kivitelezni az ismerkedést? Nem tudsz emberekkel beszélgetni munkán kívül, és abszolút nem értesz a személyes kapcsolatok fenntartásához. Emellett önpusztító életet élsz. Így sehogy nem lesz tartósan semmilyen nőd, tökmindegy a millás fizud. Nem vagy szociálisan egy szinten egy normális, csinos nővel, és minden egyes nap, amíg nem változtatsz csak messzebb kerülsz.

2023. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
100%
Ásd már el magad.
2023. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
100%
Minek válaszoltok ennek a trollnak?
2023. máj. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
100%
Állj gyerekek! Anno én is megpróbáltam vele ismerkedni, de leszarta. 😀Aztán a plasztikai műtétet is megemlítettem neki, az sem érdekelte. Egyszerűen csak nyígni akar itt 10 doboz sör közepette. Közben kiveri a pöcsét és ennyi. Nem kell komolyan venni. Idióta.
2023. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!