Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kaphatnék vékony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kaphatnék vékony, csinos, szép arcú nőt ha nem születtem 185cm-nek, meg Brad Pitt-nek?

Figyelt kérdés
Én vinném az anyagi biztonságot, a jó belsőt, a nő a szép testét, kiszolgálnia is csak szexuálisan kéne, főzni nem kellene, telik rendelni.

2023. máj. 20. 12:25
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg egy 15 éves hülye gyerek, aki ennyire unatkozik, utolsó.
2023. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínűleg. De huszonéves gyári munkás is lehet, aki itt álmodozik a nagy képzelt karrierről, plusz a vele járó anyagi javakról.
2023. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
100%

Vagy valami 45 èves, minimálbères trotty.

De hogy nem normális ember, az biztos.

2023. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok, nekem sem írt privit pedig nekem is bejönne az ilyen pasi :D testem 10-es, fejem 8-as úgyhogy szerintem megfelelnék neki😄 agyam is van, szóval pls írj kérdező konkrétabb adatokkal :)
2023. máj. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy ez a 21. század, és ebbe a világban már nem rabszolgának teszik a nőket? Meg szex babának?
2023. máj. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 A kérdező kommentje:

Nem itt szeretnék ismerkedni, nem ez a célom a kérdésemmel.Egyszerűen az érdekel, hogy miért torzult el ennyire a mai társadalom, a nők részéről, régen az volt a fontos, hogy a férfinek biztos anyagi háttere legyen, hogy az utódok ne nélkülözésben nőjenek fel, illetve megbízható, hűséges, intelligens legyen.

Ma a belső értékek nem számítanak , csak legyen jóképű, meg 185cm 70 kilóval a férfi, egy díszfasz…utána meg sírnak a nők, hogy átverték őket.

Ami meg végképp nevetséges, hogy alkoholistának számít egy férfi, mert sörözik…röhej

2023. máj. 20. 18:48
 47/64 anonim ***** válasza:
100%
Elittad már az agyad Ogre.
2023. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
100%

#46! Ha te olyan okos lennél, mint amilyennek képzeled magad, a 100.kérdesed után már rájöhettél volna, hogy azért "torzult" el ennyire(szerinted) a mai társadalom, mert ma 2023 van, nem 1860. Arra is rájöhettél volna a nagy eszeddel, hogy már nem is lesz 1860, tehát, ha nem vagy időutazó, akkor ebben kell élned. Ha nem ismerkedni szeretnél, akkor hiába írsz ki újabb 1000 kérdést, pöröghetsz a fejeden is, a válasz az, amit fentebb írtam és, amit már millióan leírtak neked.

Ha ennél behatóbban érdekel a téma, jelentkezz társadalom kutatónak, biztos értékelni fogják a páratlan intelligenciád. Csak ne az oldalt mérgezd, mert itt senki nem kíváncsi rád.

2023. máj. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
100%

#46: "régen az volt a fontos, hogy a férfinek biztos anyagi háttere legyen, hogy az utódok ne nélkülözésben nőjenek fel,"


Te meg milyen utódokról hadoválsz itt összevissza, ogre? Nem azt mondtad, hogy te semmiképpen nem akarsz gyereket?

2023. máj. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem, hogy miért emlegeti az utódokat, amikor nem akar egyet sem. Na, ennyit a nagyintelligenciáról. Arról nem beszélve, hogy a páratlan intelligens agyával nem képes felfogni, hogy nem 100 évvel ezelőtt vagyunk már. Ő akkor még nem is élt, ezért is fura ez az egész. Egyszerűen zsákutca az egész ember, onnan nem lehet elterelni semerre sem.
2023. máj. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!