Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy párkapcsolatban vagy házasságban létezik feltétel nélküli szeretet?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért, ha nem, miért nem?

2023. jún. 1. 17:02
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
0%
Mert tulajdonképpen ez azt jelenti, hogyha fogyatékos leszek (bármi megtörténhet) vagy lepisilem, akkor otthagy.
2023. jún. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
És ha megvered és akkor hagy ott?
2023. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
50%

"Ilyennek kéne lenni a párkapcsolatnak is, szerintem.


Mi lenne a különbség?" - Ez az, hogy nem lenne, akkor nyugodtan összeállhatnál inceskedni, fúj, érted?

2023. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
50%

"összeállhatnál inceskedni, fúj, érted?"


Micsoda??

2023. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
0%
Egy nőtől ilyet ne várj. A nőknek a férfi csak egy eszköz. Szívből nem tudnak szeretni egy férfit.
2023. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Olyan lehet persze, hogy kitartasz mellette akkor is, ha bármiért önhibáján kívül másik személyiség lesz... de akkor már nem őt fogod szeretni, hanem azt, aki volt vagy netán önmagad, hogy de te milyen rendes fazon vagy. De inkább a sajnálat/részvét/felebaráti szeretet vagy anyagiak fognak összetartani, mint a szerelem.

Testi fogyatéknál, betegségeknél, ha a személyiség megmarad, ott lehet ahhoz ragaszkodni, hogy még mindig társad lelkileg, aki megért, jókat beszélgettek, támogat, megoszthatod vele az életed, gondolataid, érzéseid.

Bántalmazásnál (akár verbális, akár megcsalás) is igazából elveszted azt, akit szerettél és hirtelen ott állsz, hogy ki ez az ember és hova lett, akibe szerelmes voltál. Az egy olyan bizalomvesztés, amikor önmagadban, a másik megismerhetőségében is elveszted a bizalmad, hitedet. Talán meg lehet tanulni azzal új emberrel is együtt élni, aki annyira emlékeztet a régire, de visszadob a startkockára és legtöbbször ekkor már nem választanák azt a másik embert, akit megláttak.

2023. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

#10

Leírtam, hogy mi a különbség. Az egyik komoly feltétele, hogy kölcsönös legyen a vonzalom.

Aki elvárja, hogy őt a másik feltétel nélkül szeresse, az se tudna feltétel szeretni. Mondjuk egy 200 kilós, ápolatlan szellemi fogyatékost, aki agresszív.

2023. jún. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

#15 Ezt a hozzászólásodat egyik sem kéri ki magának!

(Hallgatás, beleegyezés?)

2023. jún. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
17. Csak a Csádot, 200 millióval!
2023. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
#4. Vagyok. Nem akartam kérdező, szarkazmusnak szántam amit írtam.
2023. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!