Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kollégium helyett albérlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollégium helyett albérlet megéri?

Figyelt kérdés
Ezz Középsulis koli nem szeretem nincs is ott senki akivel jóban lennék így következő évet azon gondolkodtam jó lenne albérletbe menni megérné ?

2023. jún. 6. 23:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Voltak kolis barátaim csak sajnos bejárósak lettek mert ők is utálják a kolit de én nem tehetem meg mert nagyon messze lakom .
2023. jún. 7. 16:06
 12/12 anonim ***** válasza:
49%
Jó, de nem értem. Az a bajod, hogy a koliban senkivel nem vagy jóban. Ha egyedül élsz egy albérletben, ott sem leszel senkivel jóban, mert nincs senki. Ha lesznek mások, akkor miből gondolod, hogy random másik két emberrel jóban leszel, mikor a koliban az 50-200 nem tudom hány közül sem találsz.
2023. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!