Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki magyarázza már el....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki magyarázza már el. Mitől olyan nagy szám egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Sosem volt barátnőm. Nem is kerestem, nem is hiányzik. Csókolózni csókolóztam már. Orál is volt. De ezek nem olyan hú de nagy dolgok. Valaki, bárki, akár aki nálam fiatalabb, írjon már rám privátba és mesélje el, hogy miért fontos ez az életben, miért mindenki ennyire kapcsolatfüggő? Merthogy ezt veszem észre.


Értelmes diskurzust nem bírok folytatni egy csajjal sem, mert egyből pletykálnak, hogy biztos bejön nekem vagy valami, miközben csak barátkozni akarnék... Megszólítani nem mernek, mert sokat edzem, tartanak tőlem vagy nem tudom. (Azért gondolom, hogy kinézetem miatt, mert régen még oda mertek jönni hozzám a lányok, ma már nem.)


Úgy érzem rengetegen keresik a kapcsolatot, mindeközben magukkal sincsenek rendben mentálisan. Előtte talán önmagukon kéne dolgozni.


Egyébként az is zavar, hogy állandóan azt a hülye tiktokot pörgetik, amit leszívja az energiájukat, depressziós vagy kamudepressziós csajokból is rengeteg van manapság. Nekem is volt instám, snapem régen, de már vagy 2 éve töröltem ezeket, időpazarlás.


Na most jól kiírtam magamból mindent. A lényegi kérdés az az lenne, hogy miért kerítenek az emberek ekkora feneket egy kapcsolatnak? Miért játszik központi szerepet egy szimpla beszélgetésben? Merthogy sokan erre asszociálnak. Az a csaj/ok, akivel kiderült, hogy csak barátkozni akarok, elkezdtek ignorálni. Mi bajuk van ezeknek?


Bocsánat ha nyers voltam és a helyesírásért. Ez most így ki jött belőlem, 1perc alatt írtam le.



2023. jún. 14. 21:48
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
87%
Megoszlik a lakbér, munkamegosztás alakul ki, nyakadba ugrik a gyereked, cukin szuszog a feleséged mikor alszik, viccesen néz ki mikor álmos, stb.
2023. jún. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:
20-as igazad lehet. A viszonzottat ezek szerint nem tapasztaltam. Vagy csak azt hittem, hogy tapasztalom, de becsapás volt. Ilyen értelemben ténylegesen nem voltam még szerelembe esve.
2023. jún. 14. 23:13
 23/54 anonim ***** válasza:
61%
Ha neked annyi egy kapcsolat, hgy "orál is volt", akkor inkább tényleg ne akarj.
2023. jún. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
79%

20as vagyok.

Privátra nem válaszolok, mert a saját nevemen vagyok fenn.

Nő vagyok amúgy :)

2023. jún. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
82%

Az ember eredendően társas lény,tele vágyakkal.

Azért nem érted ezt az egészet,mert nem volt benne még részed. Nem tapasztaltad meg azt a "fajta boldogságot" amit egy kapcsolat és az abban lévő dolgog nyújhatnak.

Ha túllennél pár összetört szíven,meggyászoltál volna egy kapcsolatot, hidd el hogy másként látnád. Ezek vagyunk mi emberek..hibázunk,türelmetlenek vagyunk,szeretni és szeretve vágyunk.

2023. jún. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
66%
Olyan,mintha lenne megegy kutyam csak tud beszelni ,takiratani es szexelni is velem. Nem veszekszik,nem kotekszik.
2023. jún. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan el kell magyarázni,hogy miért jó,ha van az embernek nője?
2023. jún. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:
27-es a kérdés lényegi része nem erre irányult, de így is értelmezheted.
2023. jún. 15. 10:03
 29/54 anonim ***** válasza:
100%

Nem neked való. 21 évesen azért már az ember gógyijáig eljut, miért jó.

Más szinten vagy érzelmileg, azt hiszed csak az edzés létezik. Ismerek pár ilyen srácot, én isnlejártam terembe, de most otthon edzek.



Csak senkit ne hülyíts inkább így, egyik lány sem érdemli.



Ráadásul ha volt már orál is neked ennyit jelent, az nagyon nagy baj. Mert egy nő nem csak segédeszköz. :)

2023. jún. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:

Megint csak feltételezések feltételezések hátán. Magadat minősíted. Képzeld én is itthon edzek.


Ki mondta, hogy egy nő segédeszköz? Te beteg vagy?

2023. jún. 15. 12:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!