Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki magyarázza már el....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki magyarázza már el. Mitől olyan nagy szám egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Sosem volt barátnőm. Nem is kerestem, nem is hiányzik. Csókolózni csókolóztam már. Orál is volt. De ezek nem olyan hú de nagy dolgok. Valaki, bárki, akár aki nálam fiatalabb, írjon már rám privátba és mesélje el, hogy miért fontos ez az életben, miért mindenki ennyire kapcsolatfüggő? Merthogy ezt veszem észre.


Értelmes diskurzust nem bírok folytatni egy csajjal sem, mert egyből pletykálnak, hogy biztos bejön nekem vagy valami, miközben csak barátkozni akarnék... Megszólítani nem mernek, mert sokat edzem, tartanak tőlem vagy nem tudom. (Azért gondolom, hogy kinézetem miatt, mert régen még oda mertek jönni hozzám a lányok, ma már nem.)


Úgy érzem rengetegen keresik a kapcsolatot, mindeközben magukkal sincsenek rendben mentálisan. Előtte talán önmagukon kéne dolgozni.


Egyébként az is zavar, hogy állandóan azt a hülye tiktokot pörgetik, amit leszívja az energiájukat, depressziós vagy kamudepressziós csajokból is rengeteg van manapság. Nekem is volt instám, snapem régen, de már vagy 2 éve töröltem ezeket, időpazarlás.


Na most jól kiírtam magamból mindent. A lényegi kérdés az az lenne, hogy miért kerítenek az emberek ekkora feneket egy kapcsolatnak? Miért játszik központi szerepet egy szimpla beszélgetésben? Merthogy sokan erre asszociálnak. Az a csaj/ok, akivel kiderült, hogy csak barátkozni akarok, elkezdtek ignorálni. Mi bajuk van ezeknek?


Bocsánat ha nyers voltam és a helyesírásért. Ez most így ki jött belőlem, 1perc alatt írtam le.



2023. jún. 14. 21:48
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:

"Akiért érdemes volt megszületnem."


Tehát akkor számodra az élet értelmetlen lenne, ha nem lenne ez az adott kapcsolat, vagy feleséged?


Őszintén meg vagyok lepődve, hogy ezt a kapcsolat témát mások mennyire fontosnak tartják. Én is szeretném annak tartani, de valahogy még nem tudom. Annyira megbántottak egyszer, hogy azóta egy rossz kép alakulhatott ki bennem amiatt. Szeretném ha nem így lenne, de még nem találtam meg azt a személyt...

2023. jún. 24. 23:39
 42/54 anonim ***** válasza:
84%

Igen. Azt hiszem értelmetlen lenne az életem nélküle. Mert boldogtalan lenne és üres.


Talán azért tartják fontosnak a kapcsolat-témát, mert mindenki, vagy legalábbis a legtöbben erre vágynak: hogy szerethessenek és szeretve legyenek. Így vagyunk kódolva. És ha megtalálod azt a személyt, aki nélkül nem tudsz majd élni, és ez viszonzott, akkor meg fogod érteni. A legcsodálatosabb dolog az életben a viszonzott szerelem és a boldog házasság.

2023. jún. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
Remélem így lesz. Köszi.
2023. jún. 25. 00:10
 44/54 anonim ***** válasza:
100%

Biológiai késztetés, egyfelől az emberi faj társas beállítottságú, másfelől pedig a párkeresés, szaporodás ösztöne generálta biológiai késztetés. Benned úgy látszik, a társas vonások nem tengenek túl, te talán az a típusú ember vagy, aki egyedül érzi jól magát, de ez a ritkább. (Nem olvastam a korábbi válaszokat.) Ha te olyan ember vagy, akinek erre nincs igénye, akkor kb. ugyanúgy nem lehet ezt elmagyarázni, mint egy vaknak, aki soha nem látott semmit, elmagyarázni, hogy milyen színű az ég.


Javaslom neked olvasmánynak Sebes Anna: Emberállat című könyvét. Nem csak erről, inkább az ember biológiai késztetéseiről szól általában, de úgy gondolom, számodra hasznos és talán érdekes is lenne.

2023. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:
Köszi!
2023. júl. 6. 15:25
 46/54 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat nem a menozesrol szol nem a kulvilag fele ha nem neked. A kapcsolatban ha megfelelo embert talalsz megtudhatod milyen az onzetlen szeretet ,ha rossz napod van akkor tudod hogy otthon var valaki aki helyre teszi a lelked .
2023. júl. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
68%
"ha rossz napod van akkor tudod hogy otthon var valaki aki helyre teszi a lelked " pont nem erről szól. Igenis legyen rendben lelkileg az aki kapcsolatot akar. Ne a másikat húzzad màr le a problémàiddal.
2023. júl. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
79%

Van kivel d*gni

Ezt akartad hallani?

2023. júl. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
79%

"ha rossz napod van akkor tudod hogy otthon var valaki aki helyre teszi a lelked "

Igen, ez is benne van. Ha az egyik elesik, a másik felemeli. Éppenhogy nem lehúzzuk egymást, hanem felemeljük. Kivel osztaná meg a problémát az ember, ha nem azzal, aki a legközelebb áll hozzá, azaz a házastársával? Egyek vagyunk, és együtt oldunk meg mindent. Van, ami "egyedül nem megy". Ezért is nagyszerű dolog egy jó házasság.

2023. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
68%
Magamban tartom a problémàkat. Nekem ne segìtsen senki.Vagy megoldom vagy nem. Utàna meg hallgathatom évekig hogy bezzeg ott voltam neked stb
2023. júl. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!