Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki magyarázza már el....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki magyarázza már el. Mitől olyan nagy szám egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Sosem volt barátnőm. Nem is kerestem, nem is hiányzik. Csókolózni csókolóztam már. Orál is volt. De ezek nem olyan hú de nagy dolgok. Valaki, bárki, akár aki nálam fiatalabb, írjon már rám privátba és mesélje el, hogy miért fontos ez az életben, miért mindenki ennyire kapcsolatfüggő? Merthogy ezt veszem észre.


Értelmes diskurzust nem bírok folytatni egy csajjal sem, mert egyből pletykálnak, hogy biztos bejön nekem vagy valami, miközben csak barátkozni akarnék... Megszólítani nem mernek, mert sokat edzem, tartanak tőlem vagy nem tudom. (Azért gondolom, hogy kinézetem miatt, mert régen még oda mertek jönni hozzám a lányok, ma már nem.)


Úgy érzem rengetegen keresik a kapcsolatot, mindeközben magukkal sincsenek rendben mentálisan. Előtte talán önmagukon kéne dolgozni.


Egyébként az is zavar, hogy állandóan azt a hülye tiktokot pörgetik, amit leszívja az energiájukat, depressziós vagy kamudepressziós csajokból is rengeteg van manapság. Nekem is volt instám, snapem régen, de már vagy 2 éve töröltem ezeket, időpazarlás.


Na most jól kiírtam magamból mindent. A lényegi kérdés az az lenne, hogy miért kerítenek az emberek ekkora feneket egy kapcsolatnak? Miért játszik központi szerepet egy szimpla beszélgetésben? Merthogy sokan erre asszociálnak. Az a csaj/ok, akivel kiderült, hogy csak barátkozni akarok, elkezdtek ignorálni. Mi bajuk van ezeknek?


Bocsánat ha nyers voltam és a helyesírásért. Ez most így ki jött belőlem, 1perc alatt írtam le.



2023. jún. 14. 21:48
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
86%

30. Ahogy nyilatkoztál hogy volt orál, más is észrevette.


Ne engem szidj, nézz magadba. És ne legyenar ekkora egod, a semmire.. :)

2023. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
100%

21 éves felnőtt ember vagy.

Igen aki 21 éves az már felnőtt embernek számít jogilag, a világ minden országában.


Szóval egy felnőtt embernek komoly képpel magyarázzuk el,hogy miért jó ha van az embernek barátnője.

2023. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:

Jó. Nem értitek a kérdést. Nem baj. A "volt orál" egy megjegyzés volt. Lépj túl rajta, törékeny lelkem.


Egészséges egóm van. Benned viszont enyhe irigységet vélek felfedezni. Az ilyenek kóstolgatnak előszeretettel.


Ha bajod van magaddal, ne itt engedd ki a problémáidat.

2023. jún. 15. 20:39
 34/54 anonim ***** válasza:
68%

33. Dehogy van bajom magammal.


De akkor tegyél be ide egy képet magadról, ha ekkora egód vagy. :)

2023. jún. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:
Ennyire érdekellek? Egy jó tanács: fókuszálj önmagadra. Nem írok neked többet. Nagyon gyerekes vagy.
2023. jún. 15. 21:00
 36/54 anonim ***** válasza:
82%

Aha, szóval én fókuszálok rád.



Csak válaszoltam a kérdésedre. Viszont tudom mi lehet a baj.


Nagyon nagy ego= Nincs mögötte semmi.


Plusz szellemileg tényleg nem 21 éves vagy.. nem bántani szeretnélek.

2023. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:
Passzív-agresszív. Legutálatosabb jellemtípus...
2023. jún. 15. 21:52
 38/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek való pàrkapcsolat. Sok embert ismerek a közeli ismerettségemből akik csalàdot alapìtottak és azon kívül hogy elcseszték a sajàt életüket mert nem jönnek ki,elcseszik még az àrtatlan gyerekét is.Ha nem vàgysz rà akkor nem kell erőltetni a dolgot. Azért adj neki esélyt hogyha talàlkozol valami normàlis csajjal akkor légy nyitott hàtha.. A testiséget meg meglehet oldani alkalmiból, szex kapcsolatból, illetve prostikkal.
2023. jún. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:
38-as. Lehetséges. Jó meglátás. Köszi a tippet!
2023. jún. 24. 12:24
 40/54 anonim ***** válasza:
83%
Mitől olyan jó egy kapcsolat? Mert szeretem őt. Boldoggá tesz, ha velem van, vele vagyok egész, ő a mindenem, az életem értelme, ott vagyok otthon, ahol ő van, egyszerűen, minden attól jó, hogy ő van. Akiért érdemes volt megszületnem. És most nem túloztam semmit. Nekem ezért nagy szám a kapcsolat, azaz, a házasság.
2023. jún. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!