Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ki a luxusprosti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki a luxusprosti a Hamis gyönyör című könyvben? állítólag egy magyar celeb-modell története.

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 17:19
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/129 A kérdező kommentje:

Igen, tutira kamu, erre a könyv kiolvasása után rájöttem.

Mikor a rendőrök lemeszelték az úton, és nem is jöttek rá, nem cikkeztek róla, h celebet fogtak, ráadásul milyen körülmények között.....A könyv reklámja jó volt. Eddig is köztudott tény volt, hogy a celeblányok miből egészítik ki az évi 1-2 vetkőzésükkel megkeresett pénzüket, és élnek nagy lábon.

2010. dec. 27. 15:00
 92/129 anonim ***** válasza:
95%
Átolvastam kb 2 ora alatt.+most a kommenteket téll elég kamu szaga van...
2011. jan. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/129 anonim ***** válasza:
85%

Én egy olyan csajt mondok akit senki nem említett: Sándor Orsi.

Ő tényleg egy feltűnően szép, babaarcú nő. És ami a lényeg: ő belőle néznénk ki a legkevésbé!

Szép, intelligens, cseppet sem közönséges a külseje, inkább olyan úrilányos.

2011. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/129 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy kamu a könyv, viszont egy olyan jelenségre mutat rá, ami (sajnos) létezik Mo.-on (is). Ugyanis milyen érdekes, hogy a gazdasági válság a prostitúció világában nem érezteti hatását. Ott nincs válság...Elgondolkodtató...
2011. jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/129 anonim válasza:
73%

itt le lehet tölteni a könyvet:

*****


am szerintem ez egy 1x olvasható könyv és elég unalmas is, és a szóismétlés elég idegesítő benne

engem az írás mondja a titok című könyvre emlékeztet: van kb. (lehet h még túlzok is) 10 mondatnyi mondanivalója az írónak és ezt hosszú oldalakon át taglalja...


egyébként rákerestem a neten és elképesztő h milyen hülyék az emberek és bocs h ide írok de remélem elér az üzenet a címzettekhez: nem az írónőt - aki mellesleg "tisztességes" munkával rendelkezik - kéne lek*rvázni mert nem róla szól a könyv, nah mind1 is...

és egyébként ki az aki nem akar milliókat keresni "semmi" munkával???? na igen akk meg...



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/129 anonim ***** válasza:
96%
Sziasztok. én is pár óra alatt elolvastam, de még mielőtt elkezdtem volna elolvastam amiket írtatok. Megnéztem a linkeket is a Dubai luxusprostikról, és hát tényleg szinte ugyan az. Többen írtátok, hogy a rendőröknek se tűnt fel és a partin sem. Lehet, hogy azért mert akkor még nem volt celeb, hiszen azt írja hogy itt szerzett kapcsolatokat, tehát lehet, hogy később került be a "sztárvilágba" . Írta valaki, hogy Kozsó lehet, hogy meleg.Ezzel nem vitatkozom mert nem tudom, de az tény, hogy valamelyik műsorban azt nyilatkozta, hogy volt már luxusprostival. Egyébként nekem tetszett a könyv csak olyan se füle se farka módon lett vége..olvastam volna még tovább is.
2011. márc. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/129 anonim válasza:
85%

És arra nem gondoltatok,hogy a könyvben szereplő prostituált az nem más, mint az írónő maga.

A másik momentum pedig az, egy országosan ismert "celeb" pont ezzel a neve nincs újságíróval? fog "leszerződni" és elmesélni neki élete történetét. Valószínű. :)

2011. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/129 anonim ***** válasza:
95%

Ezt nézzétek!


Szerintetek kik azok a hölgyek?


[link]

2011. ápr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/129 dodó89 válasza:
75%

Sziasztok!

Miért érdemes tudni azt, hogy kiről is szól ez a történet.?! Szerintem teljesen lényegtelen.

Sok lányt soroltatok fel, aki hasonló életmódot folytathat, mint a főszereplő. Változtat valamit is a végeredményen?

Nekem tetszett a könyv, megérintett és sokat tanultam belőle. Talán pont ez is a szerző célja volt és nem az, hogy nyomozásba kezdjünk.

Én a helyetekben megpróbálnám más szemszegből értékelni ezt a beszámolót.

2011. máj. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/129 piotir válasza:
94%
A Puncs című újság szerint Bódi Sylvi a főszereplő: "egy igen kedves" milliomos vállalkozó párja volt, akitől lakást, autót kapott, és ezeket a szakítás után is megtartotta, évi egyszeri naptárfotózásból él, barátja egy másik celeblányra cserélte le, a vízi sportok szerelmese. . .
2011. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!