Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ki a luxusprosti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki a luxusprosti a Hamis gyönyör című könyvben? állítólag egy magyar celeb-modell története.

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 17:19
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/129 A kérdező kommentje:

Igen, a Bódin én sem lépődnék meg. Labancz Lilla meg a Kustánczi Lia szerintem egyáltalán sem szép nő. Dukain én is meglepődnék (bár őt sem tartom annyira szépnek- a könyv számomra azt sugallja, hogy tényleg szép nőről lehet szó. Bár, mindenkinek más az ízlése.)

Nagyon kíváncsi vagyok, ki lehet az?!

2010. nov. 5. 10:17
 52/129 A kérdező kommentje:

A Szofi név becézésén sokat gondolkodtam. Többféle névnek lehet a becézési formája, de az ismertebb nők közül Zsóka ugrott be. Pl. Kapócs Zsókához mit szóltok? Róla el tudjátok képzelni, Ő miből él a "színészkedésen" kívül??

Persze ez a becézés megtévesztés is lehet... Hátha.

2010. nov. 8. 14:57
 53/129 anonim válasza:
96%
Kapócs Zsóka nagyon esélyes szerintem...
2010. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/129 anonim ***** válasza:
97%
nemtudom...ha ennyire a könyvre hagyatkozunk, akkor elvileg K. Zsóka nem stimmel, mert a könyvben szereplő lány barna hajú....de a franc se tudja....mindenesetre nagyon kíváncsi vagyok. Én Bódy S. mellett voksolok:)
2010. nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/129 anonim ***** válasza:
96%

Sziasztok, több fórum is van ebben a témában.

Mindenhol a Bódy sylvi, Zimány Linda, Horváth Éva, Hargitai Bea, Deebreczeni Zita, Dukai Regina nevek mennek.

2010. nov. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/129 A kérdező kommentje:

[link]


[link]



Mind a kettő Szalai Vivien korábbi írása... érdekes hasonlóságok vannak a könyvben leírtakkal.

2010. nov. 10. 11:39
 57/129 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom,mi az igazság, de nekem több helyen is ellentmond a könyv saját magának ! Ez a fene nagy titkolózás, és ez a elferdítem a tényeket de leírom a luxusprosti életét,valahogy nem jön össze. Most vagy leírom a tényeket vagy kitalálok egy történetet.De ez így nekem egy kicsit népmese jellegű. Ennyi információm nekem is volt erről az egészről,pedig nem egy személy ült le elém és mesélte el,aki ezt csinálja,ebben él. Ködösítve vannak és az írónő a saját fantáziáját vitte a dolgokba(pld,amikor leírja hogy a Normafa fűje milyen stb....) De szinte semmi konkrétüm nincsen a belsőről,csak annyi amit a fimekben szoktak mutatni : lemosom magamról a mocskosságot . Nekem kicsit ilyen :árpa Attila botránykönyvére emlékeztetőnek tűnik ez . Abban sem volt semmi botrány. Nos itt meg igazság szerint azt írja az íronő,hogy egy olyan személyről van szó,aki nagyon szép, GAZDAG,(most már, válalkozásai és befektetése is van), elvileg az ember nem gondolja róla,hogy ilyesmőből él. Nos itt az összes CELEB lány ki is esik.Erre a könyvben is utal,hogy vannak aceleb lányok a partykon akik gazdag idősebb urakkal vannak és kitartatják magukat és vannak aluxusprostik mint Ő. Azaz két külön besorolás ez. (így mint aírtam a celeb lányok : Zimány, Bódy, stb... kiesett) Érdekes ellentmondás ,hogy csodaszép de közel 40 éves. Nos nem tudom de szerintem ez kicsit öreges óránként 250.000ft ért. A másik ellentmondás nekem,hogy a Szofi annyira titkolja a kilétét de 250.000ft-ért megduhatom. Mi a biztosíték,hogy 250.000et nem áldozok rá ? Ha rááldozom megtudom KI Ő . És pld Újságoknak 500.000ért kiadom. Ja a szavam ? Hmmm ,mint írta ez üzlet. Egy üzletbe szerintem ez simán belefér !!! Azaz megdugtam és kerestem rajta én is 250.000ft-ot. Ja hogy a cége kinyomozza.ki is vagyok stb... ÉS ???? Mit ér vele, megfenyeget,megver stb... ? Attól már nyilvános a dolog. A másik dolog ha elötte nyomoz, és csak megbízható személynek adják ki. Akkor a pofonok a dagadt csávó, mennyire megbízható, és mint írta ezekbe a körökbe a fiatal fiúk egymásnak adják a neveket ,melyik prostit érdemes meghúzni ? Szerintem ez a könyv kicsit túl van pörgetve a valóságon. Vagy túlságosan el van ferdítve. Akkor izgalmas ha ki lehet találni ki a focista ,az ügyvéd stb... Hiszen erről szól az egész ,az ember ezért veszi meg. Az hogy mi is folyik itt a story magazinból is kiderűl a képek alapján. Amúgy meg Bálint Antónia is lehet ,mert ki tudja mi mennyire van elferdítve. Ennyi erővel,lehet az apja sem hagyta el. A Bálint Antónia meg szereti a pénzt. Most lezs műsora (vetkizik majd) 1Millió forintért. Fura nem ? JA és Budán van háza !!! Nem tudni igazából ,de ha ennyi befektetése van kérdezem én közel a 40 hez miért kefél még mindig egészséágét kockáztatva (aids,ahogy ő írta) ha hozza a pénzt az üzlet ??? (ismételt ellent mondás) ,, lehetne ő is ügynökségi tulajdonos ,vagy a Tv-nél rendező stb... Nekem kicsit savanyú a szölő. Egy 40 béves nő lehet vonzó,szép és szexis,de erre vágynak ezek a felső gazdagok vagy egy 20 éves feszes,tűzes modellre ???
2010. nov. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/129 anonim ***** válasza:
85%
Ami szintén furcsa nekem,hogy Dubai-ban az arabok 10.000 euro-ért szó szerint szarrá dugták. Nos az 2.8M és átmentek rajta 10en. Nos ha itthon ez 10 ember akkor az 2.5M . Most minek elviselni a sok szenvedés és mocskot ha itt sokkal kellemesebb ügyfelek ugyan azt a pénzt adják és csak 10 órára van az a pénz !!! Ott 1 hétre kapta. Hol van az arány ????? 10 óra vs 1 hét bárkivel ???
2010. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/129 anonim ***** válasza:
96%

Megnéztem a linkelt cikkeket!

Tudtam, hogy a BÓDI SYLVI az!!!!!!!!!

2010. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/129 anonim ***** válasza:
96%

[link]


Itt sokminden kiderűl, mint ,hogy az is hogy az egyik cikkben szóról szóra ugyan az van,mint ami a könyvben és a cikk 2010 MÁRCIUSI HÍR !!!


Aki olvasta a könyvet annak ezek a MONDATOK ISMERŐSEK !!!



Dubaiban több szintje van tested áruba bocsátásának. A legkényelmesebb alapszint ha egy bárban kell esténként táncolni és iszogatni a vendégekkel. Ez szexmentes munka, a lányoknak csak szépnek kell lenniük, és izgatóan kell mozogniuk. Egy hét alatt ezer eurót lehet keresni. Rengeteg szép magyar egyetemista lány van kint, akik így keresik meg a pénzt a tanulmányaikra, vagy autóra gyűjtenek. Szentül fogadkoznak, hogy csak táncolnak, de az első ajánlatnál elcsábulnak… Amikor ugyanis a magyar viszonyokhoz szokott lánynak az éjszakai bárban felajánlja egy gazdag arab, hogy pár órás szexszel megkereshet újabb ezer eurót, csak rövid ideig habozik, és az álmai miatt félreteszi az erkölcseit. Az egy-két hét alatt, amit Dubaiban töltök, nagyon gazdag arabokkal fekszem le, ilyenkor a palotájában lakom. Meztelenül a nap minden percében ki kell szolgálnom a kuncsaftot, akárhányszor. Az arabok szívós és nagyon erőszakos szeretők. Az ellenkezés felhevíti őket, a nemi erőszak földöntúli élvezetet jelent számukra. Különleges helyeken szeretnek gyönyört szerezni egy női testben, és ezzel szinte elviselhetetlen fájdalmat okoznak. Imádják a seggbe dugást, és seggbe öklözést. Az arab kuncsaftok sok prostival létesítenek szexuális kapcsolatot gumi nélkül, nagy a fertőzések veszélye.


Ez is a könyvben van ,,csak át van írva ( és itt Mercinek szólítják hmmmm)


Nekem szerencsém van. Az egy-két hét alatt, amit Dubaiban töltök, kizárólag nagyon gazdag, magas rangú arabokkal fekszem le, akiknek ilyenkor a palotájában lakom. Meztelennek kell lennem, és a nap minden percében ki kell szolgálnom a kuncsaftot. Van úgy, hogy napi három-négy alkalommal is. Az arabok szívós és nagyon erőszakos szeretők. Az ellenkezés felhevíti őket, a nemi erőszak eljátszása, vagy nem is annyira játszása pedig földöntúli élvezetet jelent számukra. Különleges helyeken szeretnek gyönyört szerezni egy női testben, és ezzel szinte elviselhetetlen fájdalmat okoznak. Mivel az arab kuncsaftok megszámlálhatatlan prostituálttal létesítenek szexuális kapcsolatot védekezés nélkül, sajnos nagy a fertőzések veszélye. Kis híján az életemmel fizettem egy dubai útért… A magyar luxusprostik egy úttal akár tíz-húszezer eurót is megkereshetnek Dubaiban!

Merci életében nagy szerepe van a számoknak: több száz szeretője volt, a bankszámláján pedig súlyos milliók vannak már. Azt mondja, minden pasival más a szex, de abban mindegyik kuncsaft megegyezik, hogy a legfontosabb dolog számára: hogy a nőt csúcsra jutassák. Vagy legalábbis ennek az illúziója.

2010. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!