Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ki a luxusprosti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki a luxusprosti a Hamis gyönyör című könyvben? állítólag egy magyar celeb-modell története.

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 17:19
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/129 anonim ***** válasza:
78%

KATT IDE !!!


[link]


Nos ez akkor Ambrus merci lesz ! Erről ennyit !

2010. nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/129 anonim ***** válasza:
95%
Most már az is érdekelne,hogy ki írta ezt a cikket mert ha nem az írónő, akkor ez az egész ,amit a könyvben írt ,lopott mű !
2010. nov. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/129 anonim ***** válasza:
94%
seggbe öklözés? na nemááár, te jó ég, mennyi pszichopata aberrált ember van....
2010. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/129 anonim válasza:
78%
Hát én nem olvastam a könyvet és a celebeket sem ismerem közelebbről, de az itt olvasott kommentekből nekem az világlik ki, hogy a szerző volt a "szenvedő alany". Csak természetesen kiszínezte,és azért keverte bele a celebeket, hogy ilyen és ehhez hasonló vitákat generáljon és ezáltal minél többen vegyék meg a könyvet, ill. így a média is jobban ráharap.
2010. nov. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/129 A kérdező kommentje:

Bálint Antónia? Hát nem is tudom.. Én belőle is simán kinézném.

Elég nagy a választék, sokak közül lehet tippelni.

Szinte az összes celeb, modell... nőciből kinézném.


Abban tökéletesen egyetértek az egyik válaszolóval, h a könyv írója szerinte 40 éves (Bálint Toncsi 41) a luxusmaca. Ki kíváncsi egy ennyi idős nőre?? Pláne pénzért?? Ezt én sem értem. Sőt, nem is hiszem el. Szerintem 20-25-30 körüli nőci lehet az, olyan, akinek még bomba teste van, árad belőle a fiatalság, "hamvas" a bőre.... Egy 40 éves nő hiába van bomba formában, az időt leállítani úgysem tudja.. Öregszik, ráncosodik a sok plasztika, botox ellenére is. Közel sem olyan vonzó, mint egy fiatal nő.. A másik: manapság már minden celeb "vállalkozó".. Miből áll egy kamu céget létrehozni, az ismeretségét kihasználva ellavírozni. Szépségkirálynők modell, smink iskolákat nyitnak (szinte mindegyik, a többiek naptárakat adnak ki, ruhákat "terveznek"... Nem hinném, h extra mód menne a biznisz... Főleg azokra az igényekre, amiket ők szeretnek.

2010. nov. 11. 12:27
 66/129 anonim válasza:
96%
Megvan a megoldás!!!!!! Utánanéztem és azt a cikket is az írónő írta egy napilapnak az akkor készült interjúk alapján született meg a könyv.
2010. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/129 anonim ***** válasza:
29%
Nem 40éves a nő. A könyvben sem ezt írja, és hallotam egy interjút a szerzővel, megkérdezték tőle ha a valóságben mennyi idős a lány, azt válaszolta, h 25 és 35 között.
2010. nov. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/129 A kérdező kommentje:
Szorcsik Vikihez mit szóltok?
2010. nov. 11. 15:39
 69/129 anonim ***** válasza:
84%

Simán el tudom képzelni. Iszonyú arrogáns. Egyszer ugyanazon a szórakozóhelyen szilvesztereztünk. Hát........ No comment..........

Maximálisan el tudom képzelni...

2010. nov. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/129 anonim válasza:
96%
HORVÁTH ÉVA. Ez biztos. Nézzük sorba: 16 évesen csókolózott először / 15-16 éves koráig szőke volt / jógázik / az édesapja tengerész külföldön van /egyedüli gyerek, nincs testvére / Péternek hívták a szerelmét / érettségit mond a könyvben, de Péterrel való megismerkedéskor még nem fejezte be az egyetemet / a könyv valószínű tavaly készült, mert az elején 31 éves a szereplő, Éva most lesz 32 nov. 28-án / nem bírja a vér látványát / kicsi sötét mellbimbó / nagy mell / hosszú haj / 18 évesen kezdett modellkedni / családra és szeretetre vágyik nem érti, hogy miért nincs tartós kapcsolata / elmondása szerint Dubaiban prostit akartak belőle csinálni / éppen Kolumbiában van egy erotikában gazdag műsornak lesz a vezetője / + infó: IMÁDJA AZ ORCHIDEÁT, GYŰJTEMÉNYE VAN!
2010. nov. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!