Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ki a luxusprosti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki a luxusprosti a Hamis gyönyör című könyvben? állítólag egy magyar celeb-modell története.

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 17:19
 71/129 anonim ***** válasza:
94%
Én is rá gondoltam. Kiegészíteném még annyival, hogy Szalai Vivien azt nyilatkozta, hogy nem is gondolnánk róla, hiszen nagyon finom a modora [így Serdült Orsi és Budai Zsuzsi kiesett :), hiszen az internet melléktermékeként láthattuk a valódi arcukat, ha Dubaiban ezt csinálták volna kivágták volna őket mint macskát - inkább nem fejezem be]
2010. nov. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/129 A kérdező kommentje:
Horváth Évát is rengeteg fórumon, újságcikkben megemlítik, mint lehetséges "szereplőt". Az biztos, hogy van hasonlóság közte és a könyvben leírtakkal. Viszont értelmesebbnek, rafináltabbnak tartom/tartottam őt annál, h ennyi mindent kitálalna. Azt meg, hogy csak úgy odasétáljon egy vadidegen, de számára szimpatikus újságíróhoz, hogy "Helló, én qurva vagyok ám!"...Róla nem gondolnám. Viszonylag visszavonultan él, nincs állandó jelleggel a médiában, de mégis közismert... Nem is tudom..Túl simán menne a leleplezés.. De belőle is kinézném... Simán..
2010. nov. 16. 16:35
 73/129 Bridget7 válasza:
82%

Sziasztok!

Mikor még csak hallottam, hogy miről-kiről szól a könyv, azonnal HORVÁTH ÉVA ugrott be. Most olvasom, és nem változott a véleményem. Egyértelmű számomra,más név bennem fel se merült. A természetére abszolút rávall. Nagyon szép nő és rengeteg titkot őriz...

2010. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/129 anonim ***** válasza:
87%

Bocs az offért előre is: Picit fordítsunk a kérdésen kik lehetnek a híres pasik pasik?

"A címlapokról korábban már ismertem a férfi nevét, markáns arcát...Látszatra vagány, szexis férfi, az a típus, akiért megvesznek a nők..." vagy "magyar sztárproducer" vagy a "sportoló" stb.

2010. nov. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/129 anonim ***** válasza:
84%
pasik pasik - pasik = pasik Elírtam bocs!!! :)
2010. nov. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/129 anonim válasza:
95%
Igen a pasikra is igen kiváncsiak lehetünk, jobban, mint a főszereplőre...
2010. nov. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/129 anonim ***** válasza:
94%
Tegnap 22:54 vagyok Sajnos nem olvastam a könyvet csak részleteket belőle. Ez alapján Mester Tamás a zenész, a producer: Andy Vajna, Herendi Gábor és Árpa Attila jöhet szóba (mondjuk én valamiért csak filmes producerre tudok gondolni). Szerintetek?
2010. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/129 Bridget7 válasza:
93%
A zenész szerintem Kozsó, a sportoló: Kásás Tamás/eléggé ráillik a személyleírás, simán el tudom képzelni/ kurtán-furtán szakított Oroszlán Szonjával is, fura fazon.../
2010. nov. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/129 anonim válasza:
94%
Mester Tamás nem a fiúkat kedveli ?????????????????????
2010. nov. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/129 A kérdező kommentje:

Árpa Attila nekem is eszembe jutott, Andy Vajna már kevésbé.

Mester Tamás szerintem biszex, bár ki tudja...

Nekem a zenészek közül, nem is tudom miért de inkább a Hooligans-es srácok jutottak eszembe.

Kozsot elég bal.asznak gondolom, és szerintem ő is bi, vagy meleg.... Én abszolút kizárnám.

2010. nov. 18. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!