Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ki a luxusprosti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki a luxusprosti a Hamis gyönyör című könyvben? állítólag egy magyar celeb-modell története.

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 17:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/129 A kérdező kommentje:

Igen, Bódira én is gondoltam, viszont nekem ő nem annyira a "csodaszép" nő megtestesítője.. Az tuti, h eléggé öntudatos, biztos magában, és véghez is viszi azokat, amiket eltervezett. Simán kinézném belőle.

Horváth Éva.. nem is tudom?! Végül is a műsorvezetésből (azt is csinálta), elejtett 1-2 interjúból nem lehet annyira jól megélni.. Viszont ő "tanultnak" mondható.30-on jóval felül jár már, szerintem az ő szépsége már leáldozóban van.

Hargitay Bea.. inkább nem is kommentelem. Számomra az olcsó, üresfejű, nyerválkodós r.banc megtestesítője. Ki nem állhatom.

2010. nov. 2. 14:21
 32/129 anonim ***** válasza:
96%

Igazad van, a hargitai bea olcsónak tűnik.

A horváth éva ellen meg az szól, hogy sokáig, 7 évig volt neki kőgazdag pasija, a csipak, gondolom addig nem űzte az ipart:)

A sylvi meg ízlések és pofonok, de nekem az a tapasztalatom, hogy a tv-ben, képeken sokszor nem jön át a szépség, a kisugárzás. Egyszer láttam egy gyönyörű nőt egy cipőboltban, körülugrálta a 2 eladó. Csak másodikra vettem észre, hogy a rubint réka az, aki nekem egyáltalán, soha nem tetszett sem arcra, sem a közönséges ruhái miatt. De élőben... Előbb láttam egy igazán, feltűen szép nőt, mint hogy felismertem volna.

Szóval sztem a bódi sylvi:)

2010. nov. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/129 anonim ***** válasza:
93%

Bódy Sylvi biztos, hogy luxusprosti. Ezt onnan tudom, hogy konkrétan a férjem is befizetett hozzá egy menetre. Odáig már nem fajult a dolog, hogy azt is megkérdezzem, mennyi volt, de Bécsben kellett találkozzanak, egy szállodában, hogy sylvikét ne ismerjék fel.

Most folyamatban van a válóperünk...... És van egy kicsi gyerekünk......

:( :( :(

2010. nov. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/129 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? Nagyon sajnállak. Ha nem túl indiszkrét, mit dolgozik a férjed? Képes volt azért kimenni Bécsbe, h eltöltsön pár órát a Sylvivel?
2010. nov. 3. 10:00
 35/129 A kérdező kommentje:
Hogyan jöttél rá? Min bukott le?
2010. nov. 3. 10:00
 36/129 anonim ***** válasza:
96%
Csúnya leszek és őszinte! Lehet, hogy felhívtam volna valami bulvár újságot névtelenül és elmondtam volna a storyt. Mosakodhatott volna napokon keresztül az biztos, hogy ő nem is meg ő a Kedves Ferivel is csak a humora miatt volt együtt! Szégyellheti magát az ilyen, de nem fogja, mert ránéz a drága táskájára, autójára, megrázza magát, hogy "én nem k***a vagyok hanem üzletasszony" (üzletasszony? És ad ÁFÁ-S számlát, vajon miről állítja ki :) ) és minden megy tovább!!!! Nagyon sajnálom, hogy ez történt veled (veletek).
2010. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/129 anonim ***** válasza:
93%

Azért a találgatáshoz mindenki olvassa el a könyvet, mert vannak itt olyan nevek, amik a könyvben leírtak alapján szóba sem jöhetnek. Jó, hogy az írónő azt mondta, hogy a szereplők külsejét megváltoztatta, de a prosti által írt levelek az apjának, aki lelépett mielőtt ő megszületett biztos nem a képzelet szüleménye, meg szerintem az sem, hogy csak egy érettségije van a lánynak.

Nemrég volt a Szilvi a Csakcsajokban a testvérével és mutatott egy olyan képet ahol az apjával volt kiskorában. Úgy gondolom, hogy ezzel ő kiesik, bár szerintem is jár ki jópénzért árulni magát. Zitáékhoz is egyszer kiment a Fókusz, hogy mit szól az apja ahhoz, hogy erotikus fotók jelentek meg róla, és azt nyilatkozta, hogy büszke a lányára szóval itt is meg van a családi háttér.

A Zimány meg...sztem ehhez érzékeny a gyomra, aki egy kicsit is ismeri tudja, hogy mekkora miss p., neki mindig egy állandó pasi kell, aki biztonságot ad neki.

Hargitairól én is azt olvastam, hogy gazdag családból jön, több évig még Amerikában is éltek.

A Liát láttam múlt héten egy hatalmas hófehér kocsiban, még a rendszáma is a L.I.A. volt, hát ő sem diákmunkából vette...

2010. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/129 A kérdező kommentje:

Én azért nem venném készpénznek, h a könyveben szereplő csaj apja még a születésekor lelépett. Azt is el tudom képzelni, h kiskorában megszakadt a kapcsolat. Ami tuti, h az apjával való kapcsolata nem jó.

Sylvike, Lilla, meg a Hargitay Biztos pénzért bármire képes. A Zimány leányzóért sem tenném tűzbe a kezemet. Szépen kikupálódott a "Kefir csaja", meg a Britney szerepből...Miss P.CSA úgy, ahogy az utolsó írta.

Aért az felettébb különös számomra, hogy ezek a "celeb macák", modellek, stb. csak gazdag pacákokat tudnak összeszedni(lásd Kedves Ferencet, a híres plasztikai sebészt és társait..)? Érdekes, hogy egyikről sem hallottam, vagy láttam olyan interjút, h halálosan beleszeretett egy mezei, szegény, átlagos fiúba... Más körükben mozognak.. Szerintem a pénzért, hírnévért, ha nem is mind, de a 99%-uk BÁRMIRE képes.... Szinte bármelyikük lehet.

2010. nov. 3. 14:18
 39/129 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam, nem Lilla, hanem Lia, sorry
2010. nov. 3. 14:19
 40/129 anonim ***** válasza:
96%

Én még Balog Edinát is idesorolnám, legalábbis hallottam róla szép dolgokat.

Elég érdekes, hogy sok évig "járt" egy nála 15 évvel idősebb pasival, most pedig megint beválasztott egy kőgazdag vállalkozó pasit, de ártatlan arccal tudja mondani, hogy "neki nem ez számít". Művelődésszervező szakra járt egy barátommal, és ezt a harmatgyenge szakon is többször nekifutott vizsgáknak és könnyen megkapható lánynak számított.

Szépségversenyt nyert és magyar sorozatban játszik, mindkettőhőz hmm..."kellő indíttatás" szükséges.

2010. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!