Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ki a luxusprosti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki a luxusprosti a Hamis gyönyör című könyvben? állítólag egy magyar celeb-modell története.

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 17:19
 81/129 A kérdező kommentje:
Ja, a sportolót kihagytam. Tippek: Kásás, vagy Kucsera Gábor vagy Csollány Szilveszter?
2010. nov. 18. 10:13
 82/129 anonim ***** válasza:
96%

Igazából szerintem Kozsó minden csak nem sexi (jöhet a lepontozás, de ez a véleményem!). Mester Tamás talán azért illene a képbe (akármelyik felén van a szivárványnak), mert ő tényleg az a tipikus "tini lányok álma" pasi, de igaza van a ma 10:06-kor hozzászólónak (és én is gondoltam a frontemberre) Hooligans-es srácok is lehetnek. Kásás Tamást én is valószínűnek tartom.


tegnapelőtt 22:54 voltam

2010. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/129 A kérdező kommentje:

Kozsó szerintem is messze van a szexistől.. ha nem fényévekre.

Mester Tamás miért is lenne a tinilányok kedvence? Nem tudom, de nekem nagyon nem jön be azzal az ocsmány szájával, és az undorító fülbevalójával. Eléggé lestrapált, kiöregedett...de lehet, ha a tinik buknak rá.

Zenészek közül szerintem továbbra is a Hooligans jöhet szóba.

Kásás Tamásnak, ha jól emlékszem régebben már volt valamilyen nő-botránya, de lehet, h csak keverem valakivel.

2010. nov. 18. 14:42
 84/129 A kérdező kommentje:

Na? További tippek?

Esetleg kamu az egész könyv? Tipp?

2010. nov. 24. 17:06
 85/129 anonim ***** válasza:
74%
Szte, nem lehet olyan híres ez a nő. Vagy legalábbis nem a hétköznepi emberek körében. Mert pl azon a party felismerték volna. Nem tudom ki lehet.
2010. nov. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/129 anonim válasza:
74%

Szerintem, és még sok más ember szerint sem létező személy a könyv főhőse.

Egy "szakmai" fórumon is ugyanezt mondják a lányok:

[link]


Gondolom ők azért autentikusabbnak tekinthetőek ebben a kérdésben, mint itt bárki.

2010. nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/129 anonim ***** válasza:
75%
Elolvastam!! Biztos,hogy fikció ez az egész!! Ez nem valós sztori!!
2010. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/129 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon egyszerű amúgy. A szerző azt nyilatkozta, hogy a féfiak jellemvonásait kicsit eltorzította, meg a főhősnő külsejét változtatta meg, minden más valós. Akkor utána kell nézni, hogy a László kórháznak azon a bizonyos osztályán dolgozik-e egy csinos fiatal orvosnő, akinek ügyvéd férje van. Nekem itt kezdett el sántítani a dolog, ugyanis ha az illető doktornő, vagy bármilyen ismerőse elolvassa a könyvet, azonnal lelepleződik. Szóval szerintem is kamu, mert ezen a nyomon el lehet indulni, és a szerző - ha annyira titokban akarja tartani a hölgy kilété, mint azt állítja - akkor nem hagyott volna egy ekkora kaput nyitva a könyvben.
2010. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/129 A kérdező kommentje:

Szerintem is kamu.

Egész eddig azt hittem, hogy nem, de elolvasva, elég bizonytalan lábakon áll...

Mindenesetre a reklámja nagyon jó volt. Biztos sokan megvették.

2010. dec. 1. 11:16
 90/129 anonim válasza:
84%
most végeztem vele. már a Péteres résznél gondoltam, hogy kamu az egész, a végére pedig 100%-ig biztos lettem benne, egy nyálas lányregény az egész. egyébként ha nem lenne az akkor nagyon jól illene Horváth Éva a képbe, kivéve az egyetemet, de valami ferdítés biztosan van, ha esetleg véletlenül igaz a történet, így lehet hogy a suli az. Egyébként minden lány akit felsoroltatok, luxusprostituált, kiről nyilvánvaló, kiről kevésbé, de mindannyian azok, mesés életstílust tartanak fent és semmit nem csinálnak, esetleg büfészakon ücsörögnek az ELTÉn. A könyvben szó van róla, hogy a férfimagazinokban megjelenő nők mind ebből élnek. Azért is Éva lehetne a befutó, mert ő valóban szép nő és különleges, nem úgy mint Szilvi, aki smink nélkül iszonyatosan néz ki és ez nem túlzás, meg szerintem nem is olyan nagy jelenség amilyennek a főhőst lefesti az írónő, na meg róla elég sokan gondolják hogy k*rva, míg Éváról kevésbé, ő szolidabb nő és értelmesebbnek is tűnik.
2010. dec. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!