Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ki a luxusprosti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki a luxusprosti a Hamis gyönyör című könyvben? állítólag egy magyar celeb-modell története.

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 17:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/129 A kérdező kommentje:
Neki lenne annyi szabadideje a forgatások során, h kiszaladgáljon pl. Dubaiba hosszabb időre? Én nem hinném.
2010. nov. 3. 16:41
 42/129 anonim ***** válasza:
83%

sziasztok, nemrég fejeztem be a könyvet....

Dukai Regina szerintetek nem jöhet szóba? Bódi sz. akár még esélyes is lehet...nem tudom, kíváncsi lennék:)

2010. nov. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/129 anonim ***** válasza:
94%

olvassátok el, sok a hasonlóság


[link]

2010. nov. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/129 anonim válasza:
94%
Én is pont ezt linkeltem be....
2010. nov. 4. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/129 A kérdező kommentje:
Dukai Reginának, ha jól tudom van egy focista barátja (neki viszonylag hosszú kapcsolatai vannak). Nem hinném, h rászorulna a dubai kiruccanásokra. Van aki szponzorálja. Persze, semmi se biztos.
2010. nov. 4. 10:14
 46/129 A kérdező kommentje:
Olvastam egy cikket a neten. Lebuktattak egy magyar szépségverseny szervezőt, R. Tamást, aki modellkedés címszó alatt lányokat vitt ki többek között Dubai-ba. A külföldi nyomozások során 2 szépségverseny neve merült fel: Queen of the World (Mo.-i nyertese: Bódy Sylvi), Queen of Hungary (nyertese Dammak Jázmin). Állítólag akkor még nem ez a pasas birtokolta a verseny rendezésének jogait, viszont 2005-2008 között, már igen, amikor is Zimány Linda nyert szépségversenyt. Állítólag egyik lány sem ismeri R. Tamást. Érdekes. Sajnos nem engedi belinkelni a GyK. (www.hirbank.com oldala, 2010. áprilisi cikke: A magyar szépség modellek is Dubai k.vák című cikke)
2010. nov. 4. 12:06
 47/129 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a LABANCZ LILLA! Végig rá gondoltam, amíg a könyvet olvastam! És mit ad az élet, ma összefutottam vele a Mammutban. Nyakamat rá, hogy ő az!!!!!!!
2010. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/129 anonim ***** válasza:
96%
tényleg Dammak Jázmin is esélyes
2010. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/129 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy bocs ha valaki ízlésvilágát megsértem, de Labancz Lilla bűn ronda
2010. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/129 anonim válasza:
95%

Sziasztok!

Elolvastam a könyvet. Hát nagyon kíváncsi lennék hogy ki lehet az. Azaz igazság hogy számomra Bódi Szilvi nem okozna olyan nagy meglepetést, én már hallottam róla több helyről, hogy van az a pénz amiért hajlandó bármire, ill. szerintem nem is az a nagy szépség. Ugyanígy Debreceni Zitán, Zimány Lindán sem lepődnék meg.

Nekem a két kedvenc: Dukai Regina, Dammak Jázmin ők tényleg nagyon szépek. Hááát az nagyon, nagyon durva lenne ha kettőjük közül valamelyik lenne az. Teljesen kiábrándulnék!:(


Viszont ez a cikk elég fura, tényleg nagyon sok a hasonlóság.


[link]

2010. nov. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!