Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is csinált ilyet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is csinált ilyet az exetek?

Figyelt kérdés
Összejöttem nem rég egy nővel, jól is indult minden, de amikor ezt a volt barátnőm meglátta, ráírt az új barátnőmre, és rommá áztatott, majd küldött neki néhány screenhostot, persze beszélgetésből kiragadott mondatokat, amibe belemagyarázható ez is, és az is. Veletek is csinált ilyet az ex? Miért? Mire jó ez? Főleg ha már nem akar semmit.
febr. 17. 09:33
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
100%

"Mert akivel voltam, az utánam már ne legyen senkivel, mert kukáztam!"


Kb. ezért.


9# Be kéne tiltani ezeket a képernyőfotózásokat, vagy legalábbis megcsinálni úgy, mint a SnapChaten, hogy ha valaki képernyőfotózik, arról a másik kapjon értesítést. Pont az ilyen dolgok miatt, amit írsz.

febr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
100%

11

Akkor majd lefotózza valamilyen más eszközzel. Sajnos aki ennyire kattant az megtalálja a módját.

febr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
100%

12

Sajnos ez igaz. A GDPR meg nem tudom mennyire ugrik az ilyenre.

febr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
64%

1#


Miből gondolod hogy a férfi bántalmazó? Az kizárt hogy egy messengeres beszélgetés közben a nő undorító mód triggerelte a férfit, aki kikelt magából és dühében írt ezt azt? Vagy ilyet kérdezni hímsovinizmus?

febr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
27%
Mennyire lehet egy beszélgetés részlet annyira kontextus függő, hogy teljesen elmenjen az ember kedve a másiktól? Persze, vannak bolond exek, de vannak akik tényleg csak figyelmeztetni akarnak.
febr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyire lehet egy beszélgetés részlet annyira kontextus függő, hogy teljesen elmenjen az ember kedve a másiktól?"


Kb minden veszekedés ilyen??????

febr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
34%
#16 velem nem fordult elő ilyen. Szerintem egy heves vita keretében is egy kulturált ember nem mond olyanokat a másiknak, amik ilyen szinten vállalhatatlanok. Ha kimondom, de nem is kimondani, leírok valamit, ami plusz idő és energia a dolog átgondolására, akkor minimum hogy vállalom.
febr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
73%

17

Igazi emberi nagyság vagy, hogy sosem írtál még le semmi bunkót vagy olyat, amit megbántál volna. Hagyjuk már, ez mindenkivel előfordul.


Aki annyira kattos, hogy kifotózza ezeket és elküldje az exe jelenlegi párjának az nem normális...

febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
52%
Van olyan, amit megbántam, de olyan nem, ami olyan szintű lenne, hogy emberek meg akarnák miatta szakítani velem a kapcsolatot. A kettő között nem elhanyagolható különbség van.
febr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
89%

19

Ki beszélt szakításról? Vagy ez most honnan jön neked?


Adott egy pszichó nő, aki magánbeszélgetések kiteregetésével akarja szabotálni az exe jelnelegi kapcsolatát. Honnan szeded, hogy ez sikerült is és megszakadt a kapcsolat?

febr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!