Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is csinált ilyet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is csinált ilyet az exetek?

Figyelt kérdés
Összejöttem nem rég egy nővel, jól is indult minden, de amikor ezt a volt barátnőm meglátta, ráírt az új barátnőmre, és rommá áztatott, majd küldött neki néhány screenhostot, persze beszélgetésből kiragadott mondatokat, amibe belemagyarázható ez is, és az is. Veletek is csinált ilyet az ex? Miért? Mire jó ez? Főleg ha már nem akar semmit.
febr. 17. 09:33
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:

Jól van, ne erőltesd, nem megy ez neked. Saját hozzászólásaidnak is ellentmondasz. De jó esetben is csak azt tudom mondani, hogy nem olvasod el rendesen, amit a másik ír, hanem csak részleteket, amiből összeraksz egy hozzászólást és arra reagálsz. Vagy ittál?


Neked is jó hétvégéd lehet, te is itt vagy és írogatsz.

febr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:

Nekem köszönöm, jól telt a szombatom, kedves, hogy aggódsz.


Nem tudom, minek mondtam ellent, te viszont nagyon feldúltnak tűnsz. Ha majd szeretnél érdemben vitatkozni, érvelni, véleményeket ütköztezni, nyitott leszek rá. Addig szerintem pihenj egyet.

febr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:

Hát ha neked ez jó időtöltésnek tűnik, hogy ülsz a net előtt és írogatsz? Hát nem tudom. Na mindegy, ez ízlés dolga.


Nem vagyok feldúlt. Nem én rohangálok hozzászólást töröltetni. ;) Én őszinte és egyenes ember vagyok, így most is nyíltan és korrekten felvállalom, hogy igazam van. :)


Az meg hogy felveszel a vert helyzetből egy olyan szerepet, ami jelen estben pont veled szemben releváns, hát elég hiteltelen. ;) Olyan vagy, mint akinek egy lovagi párbajban levágták a kezét és a lábát, és a földön üvöltözik, hogy "Én győztem, esélyed sincs, add fel!" ;)


Ahogy a dal mondja:

"Tanulj meg fiacskám komédiázni." Hozzád igazítva úgy folytatnám, hogy "de véletlenül sem tragikomédiázni", mint amit itt csinálsz. :P

febr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:

Szeretném felhívni a figyelmedet arra nem elhanyagolandó körülményre, hogy épp te is itt vagy, és a Gyakorira kommentelsz. Némiképp komikus, hogy ezzel próbálsz sértegetni, de te tudod.


Én nem állítom, hogy győztem, mindenesetre egyfajta elégtétel, hogy a jelenleg is hatályos jogrend a nyugati világban véletlenül pont az én elképzeléseimet igazolja.


Talán ha megpróbálnál egyetlen egy érvet is felhozni amellett, hogy éppen a személyiségi jogok megsértésének a területén miért higgyünk el bemondásra minden vádat, akkor lehetne vitatkozni, így viszont problémás. Az nem érv, hogy sokszor nincs bizonyíték. Sokszor a gyilkosságra, erőszakra, lopásra, rablásra, gazdasági bűncselekményre sincs bizonyíték, ez mégsem jelenti azt, hogy a vádlott felelőssége bizonyítani az ártatlanságát.


Nyugodtan hajtogathatod, hogy igazad van és győztél, ezt a fiktív győzelmet meghagyom neked. Én megelégszem a valósággal, jelesül hogy a jog jelenleg is úgy működik, ahogy működnie kell.

febr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam, hogy nekem jól telik a hétvége, szóval nem tudom mi ebben a komikus. Ezt te mondtad, szóval ez nem nyert. :)


Te mondod itt csórinak hogy jelentgesse fel, aztán ha csak tudomása van róla, akkor meg mit jelentgessen? Mondom én hogy ellentmondasz magadnak. Há mi ez? Kannás? Tablettás? Dobozos? :D Értem én hogy szombat este van, dehát na. :D


Nem győztem és nem győztél. Az értelem győzött. És az jelen esetben veled állt szemben. Az pedig nem arat fiktív győzelmet. A válaszaidat elnézve fiktív dolgokra válaszolsz, ami vagy abból adódik hogy nem olvasod el rendesen, vagy arra válaszolsz, amit látni akarsz.

febr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti, szórakoztat ez a beszélgezés, engem mulattatnak a hozzád hasonló emberek.


Amúgy meg van bizonyíték, hiszen a kérdező barátnőjének a telefonján ott van a beszélgetés, amelyben az ex gyalázkodik és képernyőképeket küldözget. Nem tudom, hogy ez elkerülte a figyelmed vagy szándékosan hazudsz.


És tényleg fölényeskedhetsz, de annak fényében, hogy az összes fejlett, demokratikus állam törvényhozói, bírói és végrehajtói hatalma szemben áll veled és a véleményeddel, ez kissé abszurd. De pont ezért szórakoztatsz.

febr. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:

Hát bevallom a te szórakoztató értéked is felér azért egy ilyen régebbi kibeszélő showval (ne bízd el magad, nem az Oprah Winfreyre gondoltam). De ne csüggedj, nem az értéktartalmuk miatt voltak szórakoztatóak és sikeresek. :D Fogyik az a dragon keserű, mi? ;)


Én nem fölényeskedek, őszintén felvállaltam, hogy igazam van. Mi ezzel a baj? Nem az az őszinte, aki csak a negatívat és a rosszat vállalja, hanem aki mindent is felvállal. Aki csak a negatívat és a rosszat vállalja fel, azt úgy hívják, hogy önmarcangoló.


Ja ott a bizonyíték, amit lehet törölni is. Egyébként meg mondhatják azt is, hogy nem fogunk tanúskodni. Akkor aztán mondhatja csóri a rendőrségen. Nem kötelesek. Sem a barátnő, sem a screenhoster.

febr. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
38%

Ide fajult az össznépi verbális férfi herélés és női feminácítás:


"Gondolom figyelmeztetni akarja a nőt szolidaritásból. Egyik bántalmazó se kezdi úgy a kapcsolatot, hogy elmondja, hogy ő bántalmazó. Ahogy a megcsalók se ezzel nyitnak.


Nagyon helyes! Több ilyen bátor nő kéne!"

febr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!