Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is csinált ilyet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is csinált ilyet az exetek?

Figyelt kérdés
Összejöttem nem rég egy nővel, jól is indult minden, de amikor ezt a volt barátnőm meglátta, ráírt az új barátnőmre, és rommá áztatott, majd küldött neki néhány screenhostot, persze beszélgetésből kiragadott mondatokat, amibe belemagyarázható ez is, és az is. Veletek is csinált ilyet az ex? Miért? Mire jó ez? Főleg ha már nem akar semmit.
febr. 17. 09:33
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
0%

39

Nem, nincs rendben. Azért van a rendőrség és a bíróság, hogy ilyen ügyekben eljárjon és megbüntesse azt, aki törvényt szegett. Jó reggelt.

febr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
Mármint a 38-as kommenttel nem tudok azonosulni, ugyanis bármit írt annak idején a Kérdező, senkinek semmi beleszólása nincs véleményem szerint a jelenlegi magánéletébe, pláne nem ilyen gusztustalan módon.
febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
60%

41# Na és egy ilyen esettel hogy foglalkozik a törvény? Hogy bizonyítható?


Rossz válasz lehetőségek:


* "Nem vagyok ügyvéd, kérdezz meg jogászt."

* "A google a barátod."

* "Nézd meg a BTK-t."

* Ehhez hasonló és nem konkrét válaszok.

febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
0%

43

Nem bizonyítható? Oké, de akkor az hogy bizonyítható, hogy valaki NEM követte el? Mert ennyi erővel én most megvádollak, hogy visszaéltél a személyiségi jogaimmal. Ja, hogy nem tudom bizonyítani? Sebaj, majd te eljárkálsz a bíróságra és milliókat ölsz bele, hogy bizonyítsd az ártatlanságodat. Na hogy tetszik?

febr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
60%

44# Ahhoz mondjuk vissza kellett volna éljek a személyiségi jogaiddal, hogy erről tudjunk érdemben beszélni.


De maradjunk a témánál: Tudomásodra jut hogy képernyőfotó küldés áldozata vagy. Bevallja aki kapta és kihátrált mellőled, talán még kárörvendésből az is bevallja, aki elkövette, hogy a szemedbe röhögjön. Hogy bizonyítod? Na?

febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
53%
Ne légy ostoba, miért kellett volna elkövetned? Én megvádollak, oszt kész, az általad elképzelt ideális világban, azonnal hinni kell nekem, te pedig törheted a fejed, hogy miként bizonyítsd az ártatlanságodat. Na, hogy bizonyítanád, mesélj?
febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
60%
Azért kérdezel vissza állandóan, térsz el a témától és ignorálod a kérdést mert nem tudsz rá válaszolni, vagy mert kínos a felismerés, hogy nincs igazad?
febr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
53%
Te sem válaszolsz, he feltűnt, aranybogárka. Hogy bizonyítod az ártatlanságodat? Válaszolj.
febr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
60%

1. Én kérdeztem előbb.


2. Tudok válaszolni természetesen, de nem csicskulok be azzal, hogy hagyom hogy mindent ignorálj és válaszolgattas engem, kínosan eltérve a témától, úgyhogy haladjunk csak szépen sorjában. Amúgy is kissé relevánsabb az én kérdésem mint a tiéd.


Nem lehet hogy véletlenül te vagy az első hozzászóló is?

febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
53%
Még szerencse, hogy nem azok a gyökerek írják a törvényeket, akiknek fingjuk nincs a jogrendről.
febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!