Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is csinált ilyet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is csinált ilyet az exetek?

Figyelt kérdés
Összejöttem nem rég egy nővel, jól is indult minden, de amikor ezt a volt barátnőm meglátta, ráírt az új barátnőmre, és rommá áztatott, majd küldött neki néhány screenhostot, persze beszélgetésből kiragadott mondatokat, amibe belemagyarázható ez is, és az is. Veletek is csinált ilyet az ex? Miért? Mire jó ez? Főleg ha már nem akar semmit.
febr. 17. 09:33
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
100%
Bosszú. Nem tudja elviselni, hogy a pasija tovább lépett, ott árt neki, ahol tud.
febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennék benne biztos, hogy nem akar már semmit, mert egy dolgot biztosan :tönkre tenni.

Ha neki rossz, legyen másnak is szlogennel.

febr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
72%

"Mennyire lehet egy beszélgetés részlet annyira kontextus függő, hogy teljesen elmenjen az ember kedve a másiktól?"



Még biztos nagyon fiatal vagy. Nem baj. Majd a következő választásoknál figyeld meg mit csinál a fidesz. Ők nagyon profin űzik a kontextusból kiragadást, és megtanulod, hogy hogy működnek a dolgok.

febr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 A kérdező kommentje:
Ki kérte hogy politizálj?
febr. 17. 12:09
 25/68 anonim ***** válasza:
26%

24

Jaj, csak nem fidesznyik vagy? 😂

febr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
100%

A férjem exnöje ugyanezt csinálta, mikor a gyerekek elmondták neki, hogy apának lett baratnoje

Elkezdett a nő messengeren írogatni, hogy vele vagy? Merre vagytok?

Ontotta az üzeneteket, csak néztem

Nem válaszoltam, jöttek a kerdojelek

Az igen!

Aztán itt is a kepernyomentesek amiket én már láttam eredetiben, csak ő másképp kommentalta; majd elmondom én neked, milyen a te parocskad!

Letiltottam

Azóta is utál látatlanban, én vagyok a gyerekeiknek a retkes meg a pesti qrva

Apuka fel éve egyedül élt mikor megismerkedtunk, a nő 2 héten belül bekoltoztette az új pasast a közös hazukba Ezért sem ertem az indulatait meg a feltekenyseget

De élőben még soha rám se mert nézni, lehajtja a fejét

Hogy kell kezelni? Sehogy

Ignorálni

Sztem ezek beteg emberek

febr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
#25 mondom én hogy valami nem stimmel.
febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
48%

Állítólag ha nem járulsz hozzá, akkor nem mutathatja meg a beszélgetéseiteket, se nem küldheti tovább 3. félnek. Ez elvileg benne van a GDPR-ban is, csak hát 1. úgy tudom nem nagyon foglalkoznak vele, 2. hogy bizonyítod? Még ha tudomásod van erről?


Ez szerintem akkor lenne rendben, ha nem a feljelentőnek kellene bizonyítania, hogy képernyőmentést küldtek, amihez nem járult hozzá, hanem aki képernyőmentést küldött, annak kellene bizonyítania, hogy nem küldött.

febr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
91%
#28 csak hogy az alapvető jogrenddel megy szembe, ha ártatlanságot kellene bizonyítani a bűnösség helyett. Már nem a boszorkányüldőzés korában vagyunk.
febr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:

Egy ilyen bolond ex csaj olyan, mint egy rossz munkáltató:


Ha otthagyod vagy kirúg, ne legyél máshol, vessz el, ess le a térképről, stb.


Duke Nukemesen szólva: "Egyél sz*rt és d*g*lj meg!"

febr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!