Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Orvosnő és társa kíváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orvosnő és társa kíváncsi volt az új külsőmre, vagy csak véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés

Évek óta járok ellenőrzésre 2-3 havonta bizonyos egészségügyi probléma miatt, mindig minden rendben, de érdemes figyelemmel kísérni.

4 orvos szokta váltogatni egymást, ezek között 1 nő van és 3 férfi, eddig teljesen össze-vissza, véletlenszerűnek tűnően, mikor melyik. Egyébként mindannyian nagyjából 30 év körüliek vagyunk. Amúgy mindig szimpatikusak.


Legutóbb bemondtam, hogy hajbeültetésem lesz (a kopaszodó területek miatt), emiatt az egyik gyógyszert párszor ki kell hagyni, stb. Utána pár hétre kiírták a következő látogatást. Most éppen a nő jött, sőt, hozott magával még egy nőt (szerintem tanonc), akit még sosem láttam.


Lehet hogy véletlen egybeesés, de nekem gyanús, hogy kíváncsiak voltak erre a hajbeültetés dologra, hogy néz ki, hogy nézek ki, ezért vállalták, hogy most ők fogadnak.


Szerintetek ez teljesen véletlen, vagy lehet benne valami, hogy kíváncsiság is vezérelte a dolgot, ezért most inkább a nő vállalt el?



febr. 28. 12:12
A kérdező szavazást indított:
Teljesen véletlen, nem kell belelátni semmit
Lehet, hogy meg akarta nézni, kíváncsi volt. Ha választhat egyik vagy másik páciens között, miért ne tehetné érdekesebbé a munkáját?
SZERELMES BELÉD!!!44
21 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tulgondolod, nincs emogott semmi
febr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy amikor kiléptem az ajtón, még hallottam, ahogy viccelődve az egyik nő mondta a másiknak, hogy: "Miattad csináltatta :D"
febr. 28. 12:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Túlgondolod
febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy kíváncsi volt rá. Mi van ebben?

A hajadat nézegette, nem a farkadat.

febr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

😂Mennyire kell kétségbeesettnek lenni ahhoz, hogy az ember ilyeneket képzeljen?

A fiatal, baromi jóképű nőgyógyászom azt kérte, vetkőzzek le. Szerinted akar tőlem valamit, vagy csak dolgozott?🤔

febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen mindegy, mert az etikai kódex nem engedi. Nem kavarhat veled az orvos, amíg a páciense vagy. De szerintem is túl gondolod. Ápolónő vagyok és annyiszor kezdtek ki velem páciensek, mert a kedvességemet és a mosolyomat flörtölésnek értették. Gyanítom, hogy a két doktornő is szimplán csak kedves volt veled és nem kíváncsi egyik sem arra, hogy mi van gatyódban.
febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy epekedve várta, hogy a 6734 beteg közül az a 30-as kopaszodó hiú páciense vajon hogy néz ki a hajbeültetés után, mert orvosi könyvekben, előadásokon vagy egyéb klinikán ilyet sosem látna, és beléd, mint szalmaszba kapaszkodik. Sőt, az attrakció kedvéért még egy valakit hoz magával.
febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem már az érdeshármasra készültek, csak nem lehet engem olyan könnyen megkapni
febr. 28. 13:55
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont te álmodozol róluk.
febr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#8! Így van. Ne húzd az időt. A következőnél csapd ki a szerszámot nekik. Hagy röhögjenek egy jót 😁
febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!