Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Orvosnő és társa kíváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orvosnő és társa kíváncsi volt az új külsőmre, vagy csak véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés

Évek óta járok ellenőrzésre 2-3 havonta bizonyos egészségügyi probléma miatt, mindig minden rendben, de érdemes figyelemmel kísérni.

4 orvos szokta váltogatni egymást, ezek között 1 nő van és 3 férfi, eddig teljesen össze-vissza, véletlenszerűnek tűnően, mikor melyik. Egyébként mindannyian nagyjából 30 év körüliek vagyunk. Amúgy mindig szimpatikusak.


Legutóbb bemondtam, hogy hajbeültetésem lesz (a kopaszodó területek miatt), emiatt az egyik gyógyszert párszor ki kell hagyni, stb. Utána pár hétre kiírták a következő látogatást. Most éppen a nő jött, sőt, hozott magával még egy nőt (szerintem tanonc), akit még sosem láttam.


Lehet hogy véletlen egybeesés, de nekem gyanús, hogy kíváncsiak voltak erre a hajbeültetés dologra, hogy néz ki, hogy nézek ki, ezért vállalták, hogy most ők fogadnak.


Szerintetek ez teljesen véletlen, vagy lehet benne valami, hogy kíváncsiság is vezérelte a dolgot, ezért most inkább a nő vállalt el?



febr. 28. 12:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Totál véletlen. Random behívnak néha más kollégákat tanítási szempontból (ha tanonc, akkor főleg) vagy másodvéleménynek. Az előbbi az esetedben még logikus meg reális is, mert jó, ha látja, hogy olyan esetben mi történik vagy mi az eljárás, ha egy kúrát meg kell szakítani. De még ha konkrétan kérdezősködnének is, azért a hajbeültetés nem annyira gyakori, lehetnek simán kíváncsiak is vagy a párjuknak lehet hasonló gondja.
febr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem már azt találgatják, mennyi gyereket szeretnének tőled.
febr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!