Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálja sok férfi a nőket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálja sok férfi a nőket?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen látom, hogy hiába vannak normális nők is, a férfiak csak utálják és megbélyegzik az összeset.


Vagy netán ennyi Incel lenne az interneten?


Nyilván amiatt akadnak ki, hogy nem kaphatnak meg senkit. Nem hogy bunkók is, de sajnos buták is.


Mit gondoltok?



márc. 25. 10:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
24%
Nemcsak az incelek utálják a nőket, nem kell ahhoz incelnek lennie valakinek. Nők ugyanúgy gyűlölik a férfiakat, vagy az inceleket. Ilyen személyiségük van.
márc. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
62%
Mert egy rakás férfi homoromantikus.
márc. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 A kérdező kommentje:
1. Én nem utálom őket, de amikor krváznak egy egész nemet, akkor itt a "férfi" állapota nem igen ép.. agyilag és mentálisan sem. :)
márc. 25. 10:51
 4/76 anonim ***** válasza:
81%

Hadd qrvázzanak nyugodtan, engem egyáltalán nem zavar, őket minősíti. Az a baj, hogy egy csomó ember figyelmet ad nekik ahelyett, hogy semmit se írnának nekik. Abból táplálkoznak, még az figyelem amikor lehordják őket vissza még az is jó nekik. És nem hagyják abba mert mindig kapnak választ, sőt születnek kérdések róluk mint pl. A te esetedben.


Amúgy a gyűlölet csak gyűlöletet szül és erőszakot, háborút stb.

Nem jó megoldás.

És tényleg nemcsak rájuk igaz.

Amilyen válaszokat kapnak azok is sokszor tele vannak gyűlölettel.

márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
80%

Ugyan ezt.


Aki utálja kompletten a nőket az egy szerencsétlen mihaszna lúzer és a férfi nem szégyene.


Teljes mindegy melyik nő mit tett vele vagy hogy bántották meg, hogy utasították el, frusztrált kis pokrócnak lenni rohadt szánalmas dolog.


Persze én nem mondom, hogy nők között nincsenek szemetek, akik ugyan úgy utálkoznak, de talán nem ennyire szembeötlő. (Ja és aki egy komplett nemet képes utálni az egy buta ember.)

márc. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, de engem nagyon zavar, hogy nagyon sok ilyen férfi engem is mocskol. Én ha valakit lehordok ott a személyét hordom le, bár gyakorin nem jellemző rám ez a magatartás
márc. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
73%
Mert a férfiakban sok az agresszió, gyűlölet. Az erőszakolók, sorozatgyilkosok többsége vajon miért férfi…
márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
90%

Mert egy régebbi berendezkedésnél a nők rájuk voltak utalva, anyagilag, logisztikailag, és társadalmilag.


A kb semmi felmutatása után akadt nekik barátnő meg feleség, mert szingliként nőknek nem volt élhető a világ.

A férfiaknak nem kellett szerethetőnek, vonzónak, kedvesnek, empatikusnak lenni, az asszony mindenképp vele maradt.



Régen is utálták a nőket, nézz meg egy régi vicckönyvet, a fele az, hogy "a feleségem utálom, de a titkárnőm pótolja azt ami kell".

De mivel mindkét nő függ tőle, elnézték neki, mert muszáj volt.


Most viszont az van, hogy pusztán pasinak lenni nem elég, és mivel a nőknek nem kell megalkudni meg eltviselni bármit, ezek a srácok egyedül maradnak, vagy ha nem, nem jutnak túl messzire senkinél.



De sajnos az érzelmi igényeiket sehol máshol nem kapják meg, és az egójuk se bírja elviselni a kritikát.

Meg miért is ő a hibás, ha az apja, a nagyapja ugyanígy viselkedett, de neki összejött a feleség meg a család?


Így nem nehéz ezeket a magányos, kétségbeesett férfiakat toborozni a szélsőjobbnak, illetve az ilyen incel meg hímsoviniszta csoportoknak.

Ahol persze vállin vannak veregetve, hogy nem a te hibád Béla.


Ezekkel meg az a baj, hogy jóval rontják is ezeknek a férfiaknak az esélyeit, mert minél inkább utálják a nőket, annál kisebb az esélye, hogy egy nő összejön velük.

márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
81%

Mert nem kapja meg őket.ennyi

Sérül a szentnek hitt előjoga hogy férfiként neki JÁR a szex és a nő

márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
81%
8. Végre egy jól összeszedett válasz.
márc. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!