Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálja sok férfi a nőket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálja sok férfi a nőket?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen látom, hogy hiába vannak normális nők is, a férfiak csak utálják és megbélyegzik az összeset.


Vagy netán ennyi Incel lenne az interneten?


Nyilván amiatt akadnak ki, hogy nem kaphatnak meg senkit. Nem hogy bunkók is, de sajnos buták is.


Mit gondoltok?



márc. 25. 10:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
0%

"Aki azokban az időkben, amikor a kereszténység még "virágoztt" valós tudományos eredményt ért el, az eredményét semmilyen szinten nem a kereszténységnek köszönheti, hanem ANNAK ELLENÉRE érte el"



Amikor a keresztenyseg "viragzott", akkor a tudomanyos vilag kozpontja Baghdadban volt a csunyakoszosmigrancsoknal :)



😁😁😁



39F incel

márc. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
21%
A nők nagy része elkezdett férfiasodni, a természetük rosszabbodott eléggé. Nem azt mondom, hogy nem kell megvédeiük magukat, de a nyegle, lezser, a másikat lenéző-semmibe vevő stílus nem feltétlen áll jól a nőknek.
márc. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
82%

A válasz benne van a kérdésedben: az interneten.


A való életben én sosem tapasztaltam, hogy utálnának a férfiak vagy utálnák a nőket.


Az interneten azok utálják a nőket, akiknek nem jutott és ahelyett, hogy fejlesztenék magukat (testileg, lelkileg és agyilag) bűnbakot keresnek. Az ilyenek szoktak olyat írni, hogy mindennőkurvå, mindennőapénzremegy stb. Holott a VALÓ ÉLETBEN ez nagyon nem így van. :D

márc. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 A kérdező kommentje:

48. Kérlek ne vidd már el a kérdést, a vallásnak ehhez semmi köze!


Menj innen, szia!

márc. 25. 17:27
 65/76 A kérdező kommentje:
Az összes keresztény válasz jelentve lett..
márc. 25. 17:28
 66/76 anonim ***** válasza:
57%

11# kicsit félreérted. Férfiként mondtam, hogy más férfiak ilyen magatartása mocskolja az én személyemet, ami miatt velem szemben is zárkózottabak a nők.


6os vagyok

márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
66# vagyok. Még annyit hozzátennék, hogy a legzavaróbb amikor tényleg csordaszellem miatt potenciálisan értelmes férfi/nő elkezdi mocskolni a másik nemet, csak mert a többiek a társaságában ezt csinálták.
márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
32%
A kedves noket senki sem utalja.
márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
35%
#11 de ha egy nő a férfit selejtnek hívja az rendben van igaz?
márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 A kérdező kommentje:
69. Aki szidja a nőket és bántja őket, minek hívjam?
márc. 27. 16:59
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!